Přehrady fest na Seči láká na Chinaski, Mig 21 či Marka Ztraceného

0
307

Na Sečské přehradě se v pátek 9. a sobotu 10. srpna uskuteční Přehrada fest. Hlavním tahákem je kapela Chinaski, která je patronem této akce. Dále zahrají a zazpívají také Ben Cristovao, Mirai, Marek Ztracený, UDG, Pokáč nebo IMT Smile.

Velkou devízou 2. ročníku festivalu je opět umístění u vody. Už loni návštěvníci ocenili možnost ochladit se v přehradě. Nabídku letos pořadatelé rozšířili: nebudou chybět paddleboardy, lodičky nebo šlapadla. Zájemci si také budou moci vyzkoušet surf simulátor, zajít do chill, relax nebo sport zóny, které budou zařízené v surfařském stylu, nebo si dopřát vyhlídkový let vrtulníkem nad přehradou. Lákadlem je i trenažér luxusních aut, například zn. Lamborghini.

Chinaski si pro své fanoušky připravili speciální program. Vystoupí na hlavním i dětském pódiu a navíc si zahrají s oblíbenou slovenskou kapelou IMT Smile společnou písničku „Osud“.

Děti zabaví Pigyáda se školou kouzel, cirkusovým kejklováním či planetáriem

Součástí festivalu je opět část věnována dětem nazvaná „Pigyáda“, která má v erbu oblíbené prasátko Pigy. Její program budou moderovat Pavel Cejnar a Michal Fridrich alias Mišuge z Cirkusu LeGrando. Na dětském Pigy pódiu vystoupí zmiňovaní Chinaski, dále se kluci a děvčata mohou těšit na protažení s cvičitelkou Hankou Kynychovou, na vystoupení hudební dívčí skupiny Lollipopz či mladých talentovaných zpěváků Terezy Balonové (vítězky loňské Porty), Nely Dobiášové a Petry Göbelové. Dětská festivalová zóna nabídne i workshopy, planetárium s nočním promítáním, školu kouzel s Maxem Magic nebo malé cirkusové kejklování.

Oproti minulému roku je zvýšena kapacita parkování a stanového městečka. Novinkou dvoudenního festivalu pro celou rodinu jsou speciální přenosné kelímky, které si lidé mohou dát za opasek. Vstupenky jsou rozděleny do několika kategorií a lze je koupit na odkazu https://www.ticketlive.cz/cs/event/prehrady-fest-2019-sec. Tamtéž jsou zveřejněny i podrobné informace o festivalu a kompletní hudební program.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Marek Ztracený
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here