Muž podezřelý z krádeže opustil supermarket dřív, než přijeli strážníci. Více napoví kamerový záznam

0
202
Palackého třída. Foto: Roman Zahrádka

V pondělí 12. srpna před půl osmou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Vlčnovské ulice, kde ležela uhynulá kočka. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a následně je dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Muž přišel oznámit přestupek řidiče přímo do služebny

V 9.33 hodin se do služebny městské policie dostavil občan, aby oznámil, že v Úzké ulici parkují automobily přímo na chodníku. Strážníci na místě shledali jedno takto zaparkované vozidlo, jež tam stálo z důvodu probíhajícího stěhování. Po vyřešení přestupku s jeho řidičem hlídka odjela.

Teprve záznam prozradí, zda šlo o úmyslnou krádež

Po 17. hodině byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Protože se muž podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku při příjezdu hlídky v prodejně již nenacházel a kamerový záznam ze supermarketu nebylo možno shlédnout na místě, nepodařilo se prozatím určit, zda dotyčný jednal úmyslně. Strážníci nyní provedou zadokumentování události po provedené inventuře a následně spisový materiál včetně kamerového záznamu postoupí k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Strážníci přistihli po upozornění řidičku, jež se provinila

Ve 20.19 hodin bylo oznámeno nesprávné parkování automobilu, a to v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka u takto zaparkovaného vozidla zastihla jeho řidičku, s níž vyřešila dopravní přestupek na místě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here