Muž se nevybíravým způsobem pustil do personálu benzinky Shell v Dašické ulici

0
294
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 15. srpna v 8.38 hodin volala žena na linku 156 s tím, že jí někdo ve Vaňkově ulici olepil auto papírky z kancelářského bločku, na kterých jsou napsané různé vzkazy. Hlídka na místě pořídila fotodokumentaci olepeného vozu a případ zadokumentovala. Jelikož oznamovatelka uvedla možnou osobu pachatele tohoto jednání, bude další postup odvislý od výsledků provedených šetření.

Žena ležící u polikliniky a později u sportovní haly

Krátce po půl druhé odpoledne prověřovali strážníci oznámení o ležící ženě, jež se měla nacházet v blízkosti parkoviště polikliniky. Provedenou kontrolou uvedeného místa bylo zjištěno, že se zde žena již nenachází. K totožnému oznámení vyjížděli strážníci po 16. hodině, kdy měla zřejmě tatáž osoba ležet u sportovní haly. Tentokrát byli strážníci úspěšní a ženu nalezli. Strážníkům sdělila, že jen odpočívala. Po jednání s hlídkou z místa odešla.

Bezdomovce z Chroustovic bolely prý u Kauflandu nohy

Oznámení o další ležící osobě přijali strážníci ve 20.10 hodin. Tentokrát šlo o notoricky známého bezdomovce z Chroustovic, který ležel u obchodního domu Kaufland. Muž si stěžoval na bolest nohou. Možnost lékařského vyšetření však odmítl a stejně jako v předchozím případě po jednání s hlídkou z místa odešel.

U Chrudimské nemocnice byl nalezen doklad od vozidla

V 20.29 hodin přijal operátor městské policie oznámení o nálezu technického průkazu od vozidla poblíž Chrudimské nemocnice. Strážníci technický průkaz na místě převzali a po zadokumentování byl uložen do oddělení ztrát a nálezů.

Muž se nevybíravým způsobem pustil do personálu

V 23.14 hodin se do služebny městské policie dostavil muž a sdělil hlídce, že právě přichází od čerpací stanice Shell, kde se měl nacházet podezřelý muž, který nevybíravou komunikací obtěžoval personál. Hlídka provedla kontrolu čerpací stanice, ale muž se zde už nenacházel. Přítomný personál nechtěl celou událost nijak řešit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here