Muž nařkl jiného muže, že ho přejel v Medlešicích autem. Případ vyšetřuje republiková policie

0
318
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 19. srpna v 6.54 hodin volala žena na linku 156 s tím, že na Borzně volně pobíhá pes. Provedenou kontrolou nebyl však žádný volně pobíhající pes nalezen.

V ulici U Parku sjelo z parkoviště nezabržděné auto

Před půl jedenáctou dopoledne vyjížděli strážníci do ulice U Parku, kde z parkovacího místa sjelo nezabrzděné vozidlo a zablokovalo jiné parkující vozidlo. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel nezajištěného auta, kterého se však nepodařilo kontaktovat. Strážníci tedy vozidlo odtlačili a zajistili proti pohybu. K poškození vozidel nedošlo.

Zablokované vozidlo stěžovatelky u finančního úřadu

Ve 13.05 hodin přijali strážníci oznámení o špatném parkování v Pardubické ulici. Oznamovatelka v něm uvedla, že na parkovišti u finančního úřadu ji zablokovala auta stojící uprostřed parkoviště. Po příjezdu na místo se zde oznamovatelka již nenacházela. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Žena zablokovala chybným parkováním jiná vozidla

K dalšímu případu špatného parkování vyjížděli strážníci před 15. hodinou, tentokrát parkující vozidlo blokovalo vyhrazené parkoviště v ulici Čs. armády. I zde byla prostřednictvím lustrace zjištěna majitelka vozidla, která uvedla, že auto užívá její dcera, kterou bude ihned kontaktovat. O chvíli později se k vozidlu dostavila řidička, která přeparkovala, přestupek s ní byl vyřešen domluvou.

Strážníci přivezli do psího útulku zraněného jezevčíka

V 18.08 hodin přijal operátor městské policie oznámení o volně pobíhajícím psovi za obcí Topol ve směru na Úhřetice. Mělo jít o jezevčíka, pes měl být přitom zraněn zřejmě po střetu s vozidlem. Strážníci psa odchytli a převezli jej do chrudimského útulku v Sečské ulici. Zranění psa nebylo možné specifikovat, proto byla o jeho umístění a zdravotním stavu ihned vyrozuměna pracovnice útulku, která přislíbila, že se o psa postará.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

V pořadí již třetí nahlášený případ špatného parkování řešili strážníci před 21. hodinou, kdy mělo v Malecké ulici parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Muž nařkl jiného muže, že ho přejel v Medlešicích autem

Poněkud zvláštní oznámení přijali strážníci krátce po 21. hodině, kdy muž oznámil, že se nachází v Medlešicích, kde ho měl přejet vozidlem muž konkrétního jména. Dále uvedl, že zavolá i Policii ČR. Po příjezdu hlídky se na místě nacházela již jednotka hasičů a záchranka, po chvíli také dorazila hlídka Policie ČR. Oznamovatel pak všem uvedl, že se měl s dotyčným mužem poprat, ten ho měl následně přejet vozidlem. Muž se na místě nenacházel, avšak v průběhu řešení události se na místo dostavil a uvedl, že nikoho vozidlem nepřejel. Případ si na místě převzali kolegové z republikové policie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here