Opakované potíže s místním bezdomovcem. Nejprve se válel u Alberta, podruhé už musel na záchytku

0
283
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 16. srpna v 9.03 hodin oznámila pracovnice obchodního domu Kaufland zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Šetřením na místě bylo zjištěno, že došlo v tomto případě k nedorozumění a přestupkové jednání nebylo zjištěno.

Stížnost na špatné parkování u Penny Marketu

O necelých dvacet minut později přijal operátor městské policie oznámení o špatném parkování, kdy mělo na parkovišti u prodejny Penny Market parkující vozidlo blokovat jiné, řádně zaparkované vozidlo. Provedenou kontrolou bylo však zjištěno, že se vozidlo na místě již nenachází.

V Pardubické ulici byl nalezen kufr s nářadím

Před desátou dopoledne převzali strážníci v Pardubické ulici nález, konkrétně kufr s nářadím. Šetřením se podařilo zjistit a následně i kontaktovat pracovníka firmy, který kufr na místě zapomněl. O chvíli později si jej osobně vyzvedl ve služebně městské policie.

Opakované potíže s místním bezdomovcem

Okolo 17. hodiny prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži, který se měl nacházet u obchodního domu Albert. Následně bylo zjištěno, že jde o místního bezdomovce. Muž byl orientován místem i časem a schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou byl z místa vykázán. K totožnému oznámení byli strážníci přivoláni o dvě hodiny později. Muž byl však již v silně podnapilém stavu a dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 2,29 promile alkoholu. Následoval tedy převoz k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o umístění muže do protialkoholní záchytné stanice, kam byl hlídkou záhy převezen.

Zaběhnutý pes plemene husky byl v restauraci

V 21.53 hodin oznámila žena na linku 156, že se v restauraci v Havlíčkově ulici nachází pes plemene husky. Po příjezdu hlídky se zde pes již nenacházel. Podle sdělení jednoho z hostů si pro něj přijel jeho majitel.

Provoz restaurace v Družstevní ulici rušil noční klid

Okolo půl jedné v noci prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v restauraci v Družstevní ulici. Strážníci zde jednali se zaměstnancem restaurace, který ihned ztišil rádio a vyzval hosty sedící na zahrádce, aby se přesunuli do vnitřních prostor restaurace. Na místě byl poté klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here