Páteční promítání na Podhůře slibuje romantický a zábavný zážitek

0
224

V pátek 23. srpna se koná promítání u rozhledny Bára. Od 21 hodin se můžete podívat na veleúspěšnou českou komedii „Ženy v běhu“, v níž účinkují oblíbení herci Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Ondřej Vetchý či David Kraus. Vstup je pravděpodobně zdarma.

Děj filmu se točí kolem generačních vztahů v jedné pražské rodině. Věra prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání, aby zaběhla maratón. Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít.

Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel ji už dvacet let neumí nebo nechce požádat o ruku. Prostřední Bára touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. A její biologické hodiny bijí na poplach. Nejmladší Kačka sice partnera má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti.

Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes překážky a komediální komplikace na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Totalfilm.cz
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here