Na výpadovce z Chrudimi ležela ve vozovce žena. Zkombinovala alkohol s léky a musela k ní záchranka

0
1154
Foto: Pixabay.com

Ve středu 28. srpna před půl jedenáctou dopoledne byli strážníci přivoláni na silnici vedoucí do Slatiňan, kde u odbočky do Píšťov zpozoroval řidič zmatečné dopravní značení. Hlídka informaci prověřila a poté dopravní značky uvedla do správného režimu.

Auto s otevřenými dveřmi poblíž ZŠ U Stadionu

V 10.30 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v sídlišti U Stadionu v blízkosti budovy základní školy parkuje automobil s otevřenými dveřmi a v jeho okolí se nikdo nenachází. Strážníci provedenou lustrací zjistili jeho majitele z Chrudimi, jehož se však nepodařilo kontaktovat. Protože bylo ověřeno, že dotyčné vozidlo nebylo odcizeno, hlídka jeho dveře uzavřela a poté odjela.

Obyvatel Malecké ulice se obával o život souseda

Několik minut před 14. hodinou vyjeli strážníci do Malecké ulice, kde místní obyvatel pojal obavu o život a zdraví svého souseda, který si téhož dne nevyzvedl svůj jídlonosič s obědem jako obvykle a v jeho bytu bylo ticho. Hlídka následně shledala dotyčného se zdravotními problémy, proto na místo přivolala záchranku, jež muže převzala do své péče.

Na výpadovce z Chrudimi ležela ve vozovce žena

Po 17. hodině oznámila na linku 156 řidička, že při výjezdu z Chrudimi směrem na Vlčnov zaregistrovala na vozovce ležící ženu. Strážníci v této silně podnapilé ženě zjistili obyvatelku Vlčnova, kterou následně převzala do své péče přivolaná záchranka, neboť dotyčná zkombinovala alkohol s léky a potřebovala lékařskou pomoc.

Strážníci vykázali ze zastávky na Borzně bezdomovce

Ve 20.01 hodin obdrželi strážníci oznámení o muži ležícím na zemi v prostoru autobusové zastávky na Borzně. Protože se dotyčný bezdomovec orientoval a byl zdravotně v pořádku, následně sám odsud odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here