Kdo prořízl obyvateli Vlčnova v noci pneumatiku u jeho automobilu?

0
473
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 29. srpna v 8.45 hodin kontaktovala žena strážníky s tím, že se u nákladové rampy obchodního centra na Borzně nachází nezajištěný plechový přístavek, v němž přebývají bezdomovci a znečisťují jej. Žena dále požádala strážníky, aby zajistili úklid tohoto objektu na náklady města a následně jej zajistili zámkem proti vstupu nepovolaných osob. Hlídka ženu poučila, že se jedná o soukromý majetek, a následně vypracovala písemné oznámení určené stavebnímu úřadu, jenž celou věc s majitelem přístavku dořeší.

Opilce musel odvést z Havlíčkovy ulice jeho bratr

V 9.34 hodin byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde na travnaté ploše ležel neznámý muž. Po příjezdu hlídky se u tohoto zjevně podnapilého člověka nacházel už jeho bratr s kamarádem, jenž následně svého příbuzného převzal do péče a odvedl do místa trvalého bydliště.

Batoh nalezený v sídlišti Na Šancích skončil na radnici

Přibližně o hodinu později oznámil na linku 156 obyvatel domu v sídlišti Na Šancích, že na jejich společné chodbě se již třetím dnem nachází odložený batoh, jenž mohl být někomu odcizen. Hlídka informaci prověřila a následně zavazadlo, jež obsahovalo klíče od automobilu, mobilní telefony a cestovní doklad, odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Kdo prořízl obyvateli Vlčnova v noci pneumatiku u auta?

V 11.10 hodin požádal strážníky o příjezd do Vlčnova místní obyvatel, jenž zaregistroval na pneumatice svého automobilu úmyslné poškození. Protože dotyčný následně hlídce uvedl, že netuší, kdo jeho pneumatiku během uplynulé noci prořízl, strážníci událost zadokumentovali a spisový materiál následně postoupí k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

V Topolské ulici byl odchycen zmatený starý jorkšír

V 11.53 hodin informovala strážníky žena o tom, že v Topolské ulici odchytla volně pobíhajícího psa, jenž se tam pohyboval zmateně, zřejmě po střetu s projíždějícím automobilem. Hlídka zvíře plemene jorkšír od ženy převzala a následně je dopravila do útulku v Sečské ulici, kde vyšlo najevo, že zvíře nebylo sraženo, ale jeho zdravotní obtíže způsobil vysoký věk.

Zablokovaný výjezd ze dvora v ulici Čs. partyzánů

Po 13. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice Čs. partyzánů, kde před vjezdem do jednoho z dvorů nesprávně parkoval cizí automobil, jenž bránil majiteli objektu ve vyjetí vozidlem na komunikaci. Hlídka u takto zaparkovaného automobilu zastihla řidiče, jenž po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval.

Žena nechala psa v horku ve vozidle a šla nakupovat

Ve 14.08 hodin bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že u obchodního centra v ulici SNP parkuje automobil konkrétní tovární značky, v jehož interiéru je uzavřen pes malého plemene. Přestože vozidlo mělo pootevřené okno, bylo zvíře podle oznamovatele ohroženo na životě. Strážníci u automobilu zastihli jeho řidičku z Heřmanova Městce, jež uvedla, že odešla na rychlý nákup a zvíře ponechala v zaparkovaném vozidle s pootevřeným oknem pouze několik minut. Protože pes nejevil známky zdravotní újmy, hlídka ženu poučila a ta následně odjela.

Torzo uhynulého zajíce plavalo v řece Chrudimce

V 15.26 hodin byli strážníci přivoláni na Jungmannovo nábřeží, kde v řece Chrudimce zaregistrovala žena torzo uhynulého zvířete. Hlídka vstoupila do řeky a následně vyzvedla tělo zajíce, kterého potom dopravila do veterinární kliniku Na Valech k odborné likvidaci.

Na soukromý pozemek v Cereghettiho ulici vlezl cizí muž

Večer po půl desáté kontaktovala strážníky obyvatelka ulice Cereghettiho s tím, že zpozorovala neznámého muže, kterak přelezl plot její zahrady a vstoupil na její pozemek, proto pojala obavu, jestli se tam neukryl. Hlídka prověřila zahradu oznamovatelky, avšak žádného člověka zde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here