Dvojice agresivních psů pobíhajících v ulici Na Kopanici. Jejich majitelka dostala pokutu

0
108
Foto: Pixabay.com

V sobotu 31. srpna v osm ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Škroupovy ulice, kde u vjezdu do areálu letiště parkovaly dva automobily na zeleni. Hlídka ve spolupráci s příslušníky vojenského útvaru vyrozuměla řidiče těchto vozidel, a ti po vyřešení přestupků své automobily přeparkovali.

Pobíhající hříbě na silnici u slatiňanského zámku

V 8.42 hodin upozornila strážníky řidička na to, že u slatiňanského zámku zaregistrovala na silnici pobíhající hříbě. Po příjezdu hlídky již pracovníci hřebčína pobíhající mládě zaháněli do výběhu.

Dvojice agresivních psů v ulici Na Kopanici

Přibližně o hodinu později bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Na Kopanici volně pobíhají dva psi, kteří se chovají agresivně. Strážníci v uvedené ulici tato zvířata nezaregistrovali, avšak zjistili jejich majitelku. Přestože dotyčná už měla v uvedené době oba psy řádně zajištěné, obdržela od hlídky pokutu.

Muž sedící na obrubníku kruhové křižovatky

Ve 23.15 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Dr. Milady Horákové, neboť v prostoru okružní křižovatky seděl na obrubníku muž a oznamovatel se obával jeho možného pádu pod projíždějící automobil. Hlídka informaci prověřila, avšak dotyčného nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here