Noční konflikt v domácnosti v Husově ulici skončil zraněním ženy

0
217
Foto: Pixabay.com

V neděli 1. září po jedenácté dopoledne bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Přemysla Otakara parkuje nesprávně automobil přímo před vjezdem do garáže. Hlídka tedy umístila za stěrač tohoto vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Stížnost na posedávání hostů restaurace na silnici

V 19.38 hodin vyjeli strážníci do Erbenovy ulice, kde podle oznámení hosté restaurace posedávali přímo na silnici. Hlídka na místě zastihla samotného muže, jenž se následně přemístil na nedaleké parkoviště.

Pět parkovaček po upozornění ve Štěpánkově ulici

Ve 21.50 hodin obdrželi strážníci upozornění, že ve Štěpánkově ulici parkují nesprávně některé automobily. Hlídka ulici prověřila a následně na pět vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Noční konflikt mezi ženou a jejím druhem v Husově ulici

V 01.10 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde v jednom z domů došlo podle jeho obyvatel ke konfliktu mezi mužem a jeho družkou. Po příjezdu hlídky obyvatelka příslušného bytu uvedla, že byla fyzicky napadena a poté vyhledala lékařské ošetření. Strážníci zjistili totožnost podezřelého druha i přítomného svědka a následně všechny zúčastněné osoby vyzvali, aby se ve stanovený den dostavily do služebny městské policie k sepsání zápisu o podaném vysvětlení s tím, že celou věc následně dořeší přestupková komise Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here