V restauraci Na Valech se hrálo ještě po půlnoci, tedy nad rámec povolené hudební produkce

0
205
Foto: Pixabay.com

V pátek 30. srpna v 17.38 hodin byli strážníci přivoláni do Pobřežní ulice, kde měl parkovat v zóně zákazu stání automobil, jenž navíc komplikoval vyjetí ze dvora. Hlídka tedy v uvedené ulici za stěrače tří vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Spor sousedů v Sobětuchách o umístění rozvodné skříně

Před 21. hodinou kontaktoval strážníky obyvatel Sobětuch s tím, že jeho soused, s nímž má dlouhodobé spory, nyní pravděpodobně demontoval z jeho rozvodné skříně pojistky. Druhý z mužů přítomným strážníkům uvedl, že tak skutečně učinil, neboť sousedova rozvodná skříň je na jeho pozemku a měl by tedy od souseda pobírat nájemné. Po domluvě s hlídkou byly pojistky umístěny zpět s tím, že celý problém oba muži zkonzultují s pracovníky ČEZu.

Hlídka strážníků napomínala U Stadionu hlučné mladíky

Ve 23.54 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde u jednoho z domů docházelo k rušení nočního klidu hlučnou mládeží. Hlídka na místě zastihla dva mladíky, kteří po vyřešení přestupků odešli pryč.

V restauraci Na Valech se hrálo ještě po půlnoci

Třináct minut po půlnoci bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Na Valech a v jejím okolí ruší noční klid hlasitá hudba znějící z místní restaurace. Hlídka v uvedeném podniku kontaktovala odpovědnou osobu, kterou poučila, že probíhající ohlášená hudební produkce měla být o půlnoci ukončena a vzhledem k tomu, že hudba zní i v tuto pozdní dobu, pořídila městská policie zvukový i obrazový záznam z probíhající akce a následně věc oznámí k řešení příslušnému správnímu orgánu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here