Nález šesti malých štěňat v blízkosti železničního přejezdu časně nad ránem

0
175
Foto: Pixabay.com

V pondělí 2. září po 13. hodině upozornila držitelka parkovací karty strážníky na vyhrazené parkoviště v ulici Čs. partyzánů, kde nemohla zaparkovat svůj automobil, neboť všechna parkovací místa byla obsazena, a to i vozidly bez příslušného označení. Hlídka informaci prověřila a následně za stěrač jednoho automobilu umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, jeden dopravní přestupek vyřešila s přítomným řidičem na místě.

Pes odchycený u restaurace skončil v kotci

V 15.27 hodin byli strážníci přivoláni k jedné ze slatiňanských restaurací, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa většího vzrůstu. Hlídka zvíře převzala a následně je umístila do připraveného kotce v areálu městského úřadu. O umístění psa byl vyrozuměn příslušný pracovník úřadu.

Stížnost na špatné parkování auta v ulici Dr. Malíka

O dvacet minut později bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v ulici Dr. Malíka nesprávně parkuje automobil. Hlídka však na místě vozidlo nezaregistrovala, neboť odjelo před jejím příjezdem.

Rozházená sláma na vozovce v Radoušově ulici

V 19.58 hodin vyjeli strážníci do Rubešovy ulice, kde se na vozovce nacházela sláma. Hlídka větší kupky odstranila mimo komunikaci, aby nebyla ohrožena bezpečnost silničního provozu, a následně vyrozuměla příslušného správce komunikace, aby slámu odklidil.

Jeden z hostů herny neměl na zaplacení útraty

Po půlnoci kontaktovala strážníky obsluha herny v Družstevní ulici s tím, že jeden z hostů odmítl zaplatit útratu. Dotyčný muž ze Skutče následně strážníkům uvedl, že uhradit konzumaci nemůže, neboť zjistil, že doma zapomněl platební kartu, a dodal, že po domluvě s personálem zaplatí útratu následující den. Hlídka obsluze předala mužovu totožnost, neboť měla na jejím zjištění právní zájem, a poučila ji, jak může případně vevěci postupovat, pokud by host útratu neuhradil.

Nález šesti štěňat v blízkosti železničního přejezdu

Minutu po páté ráno požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o nálezu štěňat, jež se měla nacházet odložená u železničního přejezdu ve Slatiňanech. Hlídka na místě nalezla plastové přepravky s šesti štěňaty malého plemene. Všechna zvířata byla poté předána do péče pracovnice Městského úřadu ve Slatiňanech.

Parkovačka po upozornění v křižovatce v Malecké ulici

V 5.51 hodin bylo oznámeno na linku 156, že přímo v křižovatce ulic Družstevní a Malecká parkují automobily, přestože je zde navíc vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka na jedno vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here