Napadený muž byl svým známým okraden v Chrudimi o svého psa. Věc řeší policie

0
289
Foto: Pixabay.com

V úterý 3. září v 8.56 hodin bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že na vyhrazených parkovacích místech na Žižkově náměstí parkuje neoprávněně automobil bez příslušné parkovací karty. Hlídka informaci prověřila a následně za stěrače dvou vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Silně opilý muž hlasitě bručel v Husově ulici

Několik minut před polednem požádal strážníky o spolupráci operátor záchranky, jelikož bylo třeba prověřit oznámení o muži, jenž seděl u jednoho z domů v Husově ulici, kde hlasitě bručel a bylo tedy možné, že potřebuje lékařskou pomoc. Strážníci v tomto zjevně podnapilém muži zjistili obyvatele Skutče, jehož podrobili orientační dechové zkoušce na alkohol s naměřenou hodnotou 2,77 promile alkoholu. Následně byl dotyčný dopraven k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl dopraven a předán do péče personálu stanice.

Dvě parkovačky po upozornění na Resselově náměstí

Ve 12.30 hodin byli strážníci přivoláni na Resselovo náměstí, kde měl nesprávně parkovat automobil. Hlídka zde zaregistrovala hned dvě vozidla, na něž umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

V křižovatce v ulici Dr. Milady Horákové pobíhal pes

Po 17. hodině upozornil strážníky občan na to, že v okolí okružní křižovatky v ulici Dr. Milady Horákové volně pobíhal pes menšího vzrůstu. Při příjezdu hlídky měla již zvíře zajištěné jeho majitelka, jíž se před tím vysmeklo.

Hlídka strážníků hledala poblíž Kunčí zaběhnutého psa

Ve 20.10 hodin oznámila na linku 156 řidička, že se na silnici poblíž Slatiňan u odbočky do obce Kunčí zdržoval volně pobíhající pes. Hlídka prověřila nejen uvedené místo, ale i celou lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

Pes odchycený v Trpišově skončil v kotci radnice

O čtvrt hodiny později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Trpišova, kde tamní obyvatel odchytil volně pobíhajícího psa. Hlídka zvíře převzala a následně je umístila do připraveného kotce v areálu Městského úřadu ve Slatiňanech. O umístění psa byl vyrozuměn příslušný pracovník úřadu.

Napadený muž byl svým známým okraden o svého psa

Ve 21.42 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že byl fyzicky napaden známým mužem, jenž se po útoku zmocnil jeho psa. Během příjezdu hlídky se u oznamovatele nacházeli policisté, kteří událost vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu převzali k řešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here