Na zahradu domu v Markovicích vběhla zraněná liška. Bylo nutné přivolat myslivce

0
359
Foto: Pixabay.com

Ve středu 4. září ve čtvrt na deset dopoledne bylo strážníkům oznámeno, že na parkovišti za supermarketem ve Václavské ulici volně pobíhá pes menšího vzrůstu s obojkem a evidenční známkou. Jakmile hlídka převzala od oznamovatelky odchycené zvíře, dostavil se na místo majitel psa, jemuž zvíře uteklo z pozemku poškozeným plotem. Muž následně svého psa odvedl.

Žena byla v prodejně přistižena při krádeži melouna

O půl hodiny později byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Přítomná podezřelá žena se hlídce doznala, že po uhrazení svého nákupu u pokladny se vrátila zpět na prodejní plochu prodejny, kde vzala meloun a úmyslně ho bez zaplacení pronesla za pokladní zónu. Strážníci její protiprávní čin vyřešili na místě a zadržené zboží bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Na zahradu domu v Markovicích vběhla zraněná liška

Po poledni oznámil na linku 156 obyvatel Markovic, že na zahradě svého domu zpozoroval neznámé zvíře, zřejmě poraněné po střetu s projíždějícím automobilem. Protože se mohlo jednat o lišku, obával se možného nakažení vzteklinou. Jelikož hlídka po příjezdu shledala ve zvířeti skutečně lišku, operátor městské policie telefonicky vyrozuměl člena příslušného mysliveckého sdružení, jenž přislíbil, že se během krátké doby dostaví na místo, kde učiní potřebné kroky. Oznamovatel byl poučen, aby prozatím nevstupoval na zahradu a nevypouštěl svého psa.

Nález dámské peněženky v ulici Dr. Milady Horákové

Ve 21.15 hodin vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, kde občan zaregistroval na zemi ležící dámskou peněženku s obsahem. Po příjezdu hlídky se už u oznamovatele nacházela její majitelka, jež od muže nález převzala.

Společný zásah strážníků a policistů ve Hniličkově ulici

Po druhé hodině v noci požádali strážníky o spolupráci policisté, kteří vyjeli řešit oznámení do Hniličkovy ulice. Hlídka zde poskytla potřebnou asistenci a během zásahu se řídila podle dispozic Policie ČR. O co konkrétně šlo, už ale svodka neuvádí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here