Otec volal strážníkům kvůli rozbrojům se svým synem. Nakonec ale pomoc odmítl

0
186
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 5. září v 8.03 hodin volal na linku 156 občan s tím, že v Pardubické ulici zaregistroval uhynulou kočku. Hlídka prověřila uvedenou ulici, avšak s negativním výsledkem.

Odchycený pes skončil v útulku v Sečské ulici

Před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do křižovatky ulic Švermova a Chelčického, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka tedy zvíře převzala a následně je umístila do připraveného kotce v útulku v Sečské ulici.

Automobily zásobování komplikovaly průjezd Širokou ulicí

V 10.50 hodin obdrželi strážníci oznámení o automobilech parkujících v Široké ulici, které zde komplikovaly projetí ostatním vozidlům. Hlídka v ulici shledala pouze čtyři automobily, provádějící zásobování zdejších prodejen, přičemž průjezdnost byla zachována.

Dvě parkovačky po upozornění před Muzeem

O půl dvanácté dopoledne vyjeli strážníci opět do Široké ulice, kde v zálivku u Muzea parkovaly automobily. Hlídka informaci prověřila a poté za stěrače dvou vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parkování před vjezdem do dvora v ulici Čs. partyzánů

V 15.07 hodin kontaktoval strážníky obyvatel ulice Čs. partyzánů, jelikož přímo před vjezdem do jeho dvora parkoval cizí automobil. Hlídka však toto vozidlo nezaregistrovala, neboť z místa mezitím odjelo.

Oheň v kolonii Na Rozhledně zadýmil celou lokalitu

Přibližně o půl hodiny později byli strážníci přivoláni do zahrádkářské kolonie Na Rozhledně, kde někdo rozdělal oheň, jenž zadýmil celou lokalitu. Hlídka již tento dým nezaregistrovala, přesto kontaktovala odpovědnou osobu a poučila ji.

Odstavené vozidlo v Pardubické ulici po kontrole policie

V 17.30 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u automobilu, který stojí v Pardubické ulici, se nacházejí lidé a vozidlo rozebírají. Po příjezdu strážníků se u automobilu už nikdo nenacházel a jeho rozebírání nic nenasvědčovalo. Následně vyšlo najevo, že jde o vozidlo, které je zde několik dnů odstavené, neboť jeho řidiči policie zakázala pokračovat v jízdě.

Otec volal strážníkům kvůli rozbrojům se svým synem

Po 22. hodině vyjeli strážníci do Slatiňan, kde tamní obyvatel oznámil, že jeho syn dělá doma rozbroje. Hlídka tohoto dospělého mladého muže poučila a poté odjela, neboť jeho otec jakékoli další šetření odmítl.

Tři parkovačky po upozornění občana v Malecké ulici

V 6.06 hodin upozornil strážníky občan na to, že přímo v křižovatce ulic Družstevní a Malecká parkují nesprávně automobily. Hlídka na tato tři vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here