Sanita musela odvézt z chrudimského infocentra silně krvácející ženu

0
253
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 6. září ve 13.27 hodin se do služebny městské policie dostavila žena, která hlídce sdělila, že se v prostorách infocentra nachází žena, která silně krvácí z nosu. Na místo se ihned dostavili strážníci, ženě poskytli první pomoc a přivolali záchranku, jejíž posádka ženu převezla do místní nemocnice.

Házení petard v Mládežnické nebo Růžové ulici

Ve 21.44 hodin a následně ve 22.44 hodin přijali strážníci oznámení o házení petard v Markovicích. Podle oznamovatelky měly být petardy házeny nejspíše v Mládežnické nebo Růžové ulici. Hlídka provedla opakované kontroly uvedené lokality, avšak žádné použití pyrotechniky nezaregistrovala.

Rodinná oslava rušila noční klid v Koželužské ulici

Krátce po jedné v noci prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v okolí Koželužské ulice. Šetřením bylo zjištěno, že v ulici probíhala v jednom z domů rodinná oslava, při které hrála hudba. Po upozornění na dobu nočního klidu odpovědná osoba hudbu ihned vypnula. Věc byla vyřešena domluvou.

Žena nemohla nalézt klíče, bouchala na dveře a budila sousedy

Následně se hlídka přesunula do sídliště Na Rozhledně, kde mělo rovněž docházet k rušení nočního klidu, a to na společné chodbě domu. Zde strážníci zjistili, že jedna z obyvatelek domu se v mírně podnapilém stavu vracela domů a nemohla najít klíče od dveří. Při tom bouchala na dveře svého bytu. Po nalezení klíčů vešla dovnitř. I zde byla žena poučena hlídkou o době nočního klidu a věc byla vyřešena domluvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here