Žena odvázala v Husově ulici od stromu psa, který zde byl přivázán dvě hodiny. Putoval do útulku

0
194
Foto: Pixabay.com

V úterý 10. září v 7.40 hodin zaregistrovali strážníci během pochůzkové činnosti v ulici Čs. armády zcela malé opuštěné kotě. Hlídka toto nesoběstačné zvíře odchytla a poté je dopravila do útulku v Sečské ulici.

Kamerový záznam usvědčil řidiče z parkování na zeleni

Krátce po desáté dopoledne kontaktoval strážníky občan s tím, že na Masarykově náměstí parkuje automobil konkrétní tovární značky na zeleni. Před příjezdem strážníků však uvedené vozidlo z místa odjelo. Protože hlídka měla k dispozici kamerový záznam takto zaparkovaného automobilu, pořízený městským kamerovým systémem, přestupek zadokumentovala a následně jej předá k řešení pracovníkům odboru dopravy při Městském úřadu v Chrudimi.

Při kácení stromů v ulici Čs. armády spadla na auto větev

V 10.42 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde probíhalo kácení stromů, přitom však dělníci neprovedli potřebné zajištění, a tak větve z padajících stromů padaly na chodník i na zaparkované automobily. Hlídka následně kontaktovala odpovědnou osobu, jež kácení v areálu železničního nádraží řídila. Dotyčný následně uvedl, že jsou všechny ořezané větve ukládány přímo v areálu, avšak v jednom případě došlo k pádu jedné z větví na nedaleký chodník. Muž zároveň přislíbil, že neprodleně zajistí zabezpečení chodníku. Protože přítomná majitelka zaparkovaného automobilu na svém vozidle škodu způsobenou padající větví neshledala, strážníci poté odjeli.

Žena odvázala od stromu psa, který zde byl dvě hodiny

Po 16. hodině oznámila na linku 156 žena, že v Husově ulici odvázala psa, jenž byl přibližně dvě hodiny uvázaný vodítkem ke stromu a následně se i se zvířetem bez evidenční známky pokusila vyhledat v okolí jeho majitele. To se bohužel nezdařilo. Hlídka od ženy psa středního vzrůstu převzala a dopravila jej do útulku v Sečské ulici, kde byl umístěn do předem připraveného kotce.

Bezdomovec křičel ve Škroupově ulici na kolemjdoucí lidi

O několik minut později vyjeli strážníci na základě oznámení do Škroupovy ulice, kde posedával místní bezdomovec, jenž křičel na kolemjdoucí lidi a choval se nevhodně. Hlídka však na uvedeném místě ani v okolí tohoto člověka nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here