Ostrou hádku mezi ženami přijeli urovnat strážníci

0
333
Foto: Pixabay.com

V sobotu 14. září před 14. hodinou oznámila na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Přítomný mladý muž, podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku, se ke svému jednání strážníkům doznal, proto s ním hlídka vyřešila událost uložením pokuty.

V ulici Čs. armády upadl muž. Naštěstí se nezranil

V 15.29 byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde ležel zřejmě opilý muž. Hlídka po příjezdu na místo shledala, že dotyčný člověk zde upadl a následně nezraněný odešel k nedaleké restauraci, kde si objednal kávu. Protože byl muž orientován a zdravotně v pořádku, strážníci zase odjeli.

Automobil Na Rozhledně vykazuje známky autovraku

Několik minut před 17. hodinou upozornila strážníky žena na zaparkovaný automobil za restaurací v ulici Na Rozhledně, jenž vykazoval známky autovraku. Strážníci informaci na místě prověřili a poté informovali oznamovatelku o tom, že k uvedenému vozidlu již byla zpracována potřebná dokumentace, která bude v nadcházejících dnech předána správci komunikace, který učiní další potřebné kroky.

Ostrou hádku mezi ženami přijeli urovnat strážníci

V 17.47 hodin požádala o příjezd strážníků do Slatiňan místní obyvatelka, protože u ní doma došlo ke slovní rozepři. Hlídka poté jednala s oznamovatelkou i s další přítomnou ženou kvůli jejich sporu. Obě ženy strážníkům sdělily, že si už všechno vzájemně vyříkaly a dalšího šetření nežádají. Hlídka obě ženy poučila a poté odjela.

Nález peněženky a mobilu na Resselově náměstí

Přibližně o hodinu později zaregistrovali strážníci během pochůzkové činnosti na Resselově náměstí na zemi ležící peněženku a mobilní telefon. Hlídka následně zjistila majitele těchto věcí, jemuž se pokusí v místě jeho bydliště peněženku i mobilní telefon předat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here