Hlídka musela po stížnostech vykázat od Penny marketu křičícího bezdomovce

0
99
Foto: Pixabay.com

V pátek 4. října ve 13.52 hodin oznámil muž na linku 156, že se v blízkosti prodejny Penny market v ulici Obce Ležáků nachází bezdomovec, který zde křičí na kolemjdoucí. Strážníci na místě muže nalezli a po poučení ho odsud vykázali.

Parkování na místě pro osoby se zdravotním postižením

Před 21. hodinou řešila hlídka oznámení o neoprávněném parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Provedeným šetřením byl zjištěn řidič vozidla, který se dostavil na místo a vozidlo přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

Lampa veřejného osvětlení nesvítila tři dny po sobě

V 20.45 hodin se na strážníky obrátil občan s tím, že v Nezvalově ulici už třetí den nesvítí jedna z lamp veřejného osvětlení. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a zjistila, o kterou konkrétní lampu se jedná. Následně byla závada zadokumentována a předána Technickým službám Chrudim.

Návštěva v bytě v ulici Strojařů rušila spánek sousedů

Ve 23.45 hodin přijal operátor městské policie oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v bytě v ulici Strojařů. Na místě bylo jednáno s odpovědnou osobou, která hlídce sdělila, že v bytě mají návštěvu. Strážníci ženu poučili o době nočního klidu. Ta poté přislíbila, že už bude klid. Věc byla tedy vyřešena domluvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here