Žena odmítala večer pustit do svého bytu v Revoluční ulici přítele ze Slovenska

0
289
Ilustrační foto: Kodl Cr

Strážníci městské policie řešili v sobotu 5. října a v neděli 6. října celkem osm událostí. Tady jsou. Krátce po sedmé ráno prověřovala hlídka oznámení o parkování vozidel na veřejné zeleni. Vozidla měla takto parkovat v sídlišti U Stadionu v blízkosti železářství. Provedenou kontrolou zde byla nalezena dvě vozidla, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Volně pobíhající pes v Rubešově ulici

Před půl devátou ráno vyjížděla hlídka do Rubešovy ulice, kde se měl nacházet volně pobíhající pes. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a blízkého okolí, žádný volně pobíhající pes nebyl však nalezen.

Řidička obsadila neoprávněně vyhrazené místo

V 9.02 hodin přijali strážníci oznámení o neoprávněném parkování vozidla na vyhrazeném místě v ulici Čs. armády. Strážníkům se podařilo zjistit a následně i kontaktovat řidičku vozidla, která se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala. Věc byla vyřešena domluvou.

Bránění ve výjezdu z garáže v Novoměstské ulici

Další případ špatného parkování řešili strážníci o hodinu později. Tentokrát měla v Novoměstské ulici parkující vozidla bránit výjezdu z garáže. I zde se podařilo kontaktovat řidiče vozidel, kteří vozidla záhy přeparkovali.

Parkování před vchodem domu v sídlišti Na Šancích

V 19.15 hodin téhož dne přijali strážníci už čtvrté oznámení týkající se špatného parkování. Jak oznamovatel uvedl, vozidlo mělo v sídlišti Na Šancích špatně parkovat před vchodem. Po příjezdu hlídky na místo se zde již vozidlo nenacházelo.

Žena nepustila přítele ze Slovenska večer do bytu

V 20.15 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v Revoluční ulici leží na chodbě domu muž. Hlídka zjistila, že jde o muže ze Slovenska, který chtěl jít ke své přítelkyni, ta ho však do bytu odmítla pustit. Muž po jednání s hlídkou dům opustil.

Poškozené obrubníky na kruhové křižovatce

Před 21. hodinou požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to ve věci prověření oznámení záchranky, že mělo na kruhové křižovatce u nemocnice dojít vlivem dopravní nehody k poškození obrubníku. Hlídka prohlédla místo nehody a zjistila, že zde skutečně došlo k poškození dvou žulových obrubníků. Věc tak převzala do své kompetence Policie ČR.

Pod stromem v ulici SNP ležel ráno bezdomovec

V neděli po osmé ráno oznámil občan na linku 156, že v ulici SNP leží pod stromem bezdomovec. Strážníci ležícího muže nalezli. Po probuzení se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Po jednání s hlídkou z místa v pořádku odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here