V sídlišti U Stadionu došlo k poruše horkovodu. Byla nutná přítomnost hasičů i strážníků

0
446
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 9. října ve 13.22 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník hasičů, který žádal o příjezd hlídky do sídliště U Stadionu, kde došlo k poruše horkovodu. Strážníci na místě vyčkali do příjezdu pracovníků firmy EOP Opatovice, kteří poté započali s opravou.

Před restaurací v ulici Čs. armády ležel zraněný muž

Krátce po 16. hodině prověřovali strážníci oznámení o zraněném muži, který se měl nacházet před restaurací v ulici Čs. armády. Strážníci na místě zjistili, že muž je v podnapilém stavu, avšak orientován místem i časem. Muž měl odřený nos, lékařské ošetření však odmítl se slovy, že je v pořádku. Z místa následně odešel.

Chlapík se vyptával lidí na ulici na zálohy energií

V 16.42 hodin oznámila žena na linku 156, že se v ulici Čs. armády u domu čp. 639 pohybuje muž, který zde oslovuje obyvatele s dotazy ohledně výše záloh za energie. Hlídce se podařilo muže odpovídajícího popisu nalézt, ten ale strážníkům sdělil, že zde občanům žádné uzavírání smluv nenabízel. Po poučení ze strany strážníků z místa odešel.

Dvě parkovačky za porušení zákazové značky

Před 19. hodinou vyjížděla hlídka do Fibichovy ulice, kde bylo nahlášeno parkování vozidla v místě, do kterého je dopravním značením vjezd zakázán. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním dvou výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Parkovačka po upozornění občana v sídlišti Na Větrníku

Další nahlášený případ špatného parkování řešila hlídka o hodinu později, tentokrát mělo v sídlišti Na Větrníku parkovat vozidlo na vodorovném dopravním značení. I zde byla za stěrač vozidla umístěna výzva.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here