Kdo se pokusil večer odtlačit V Tejnecku dlouhodobě opuštěné auto? To teď zjišťují strážníci i policisté

0
387
Foto: Pixabay.com

V pondělí 14. října ve 12.40 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Průmyslové ulice, kde nesprávně parkovaly automobily, jež stály na chodníku přímo před vjezdem do areálu zdejší firmy. Hlídka na místě shledala dvě takto zaparkovaná vozidla. Na jedno z nich umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a s řidičem druhého automobilu vyřešila přestupek na místě.

Hádka bezdomovců v plechovém přístavku na Borzně

O několik minut později bylo strážníkům oznámeno, že se u nákladové rampy obchodního centra na Borzně v plechovém přístavku hádají bezdomovci. Hlídka v této soukromé nezajištěné stavbě zastihla pouze jednoho muže bez domova, jenž poté přístavek opustil.

Zablokovaný osobní automobil na Tyršově náměstí

Ve 13.39 hodin byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, kde byl automobil parkující v řadě stojících vozidel zablokován cizím nesprávně zaparkovaným vozem. Jelikož odpovědného řidiče nebylo možné kontaktovat, byla na jeho vozidlo umístěna výzva. Hlídka následně vyhledala řidiče sousedního vozidla a požádala jej, aby řidičce blokovaného vozu umožnil vyjet. Poté oznamovatelka s vozidlem odjela.

Kdo se pokusil odtlačit dlouhodobě opuštěné auto?

Ve 21.26 hodin kontaktoval strážníky občan s tím, že se v ulici V Tejnecku právě neznámé osoby pokusily odtlačit dlouhodobě zde zaparkované opuštěné vozidlo. Následně tito lidé ponechali zmíněný automobil stát ve vozovce a utekli pryč. Po příjezdu strážníků se na místě již nacházeli policisté, kteří dotyčné vozidlo prověřovali. Protože byl tento automobil zajištěný a nijak nebránil silničnímu provozu, byl ponechán na místě a událost bude předmětem dalšího šetření.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here