Nefunkční přenosný semafor na stavbě kruhové křižovatky způsobil časně ráno dopravní chaos

0
404
Foto: Pixabay.com

V neděli 13. října ve 12.32 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. Hlídka v přítomné podezřelé ženě zjistila místní obyvatelku, jež se ke svému úmyslnému protiprávnímu jednání doznala. Strážníci s ní vyřešili přestupek uložením pokuty.

Žena kvůli naléhavé situaci v rodině hledala svého bratra

Ve 14.12 hodin kontaktovala strážníky s žádostí o pomoc žena, jež naléhavě potřebovala z důvodu vážné rodinné situace kontaktovat svého bratra, jenž pravděpodobně žije v Chrudimi. Této žádosti hlídka vyhověla. Dotyčného kontaktovala a o žádosti jeho sestry jej vyrozuměla.

Dvě parkovačky po upozornění občana ve Filištínské ulici

O minutu později byli strážníci přivoláni do Filištínské ulice, kde na vyhrazených parkovacích místech stály automobily bez příslušných parkovacích karet. Hlídka ulici prověřila a následně zde na dvě vozidla umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dva volně pobíhající psi v areálu školícího střediska

V 16.15 hodin bylo strážníkům oznámeno, že ve Slatiňanech u školicího střediska nedaleko obce Trpišov volně pobíhají dva psi menšího vzrůstu. V době, kdy se strážníci na místě pokusili tato zvířata odchytnout, se sem dostavila jejich majitelka ze Svídnice, jež po vyřešení přestupku své psy v pořádku odchytla a odvedla.

Muže s dcerou doprovázal na stezce zaběhnutý pes

Několik minut poté vyjeli strážníci do Sobětuch, kde na turistické trase doprovázel muže s dcerou cizí volně pobíhající pes většího vzrůstu. Před příjezdem hlídky oznamovatel vše odvolal s tím, že své zvíře již odvedla jeho majitelka.

Strážníci osvobodili uvázaného psa a dali ho do útulku

Ve 20.40 hodin bylo oznámeno na linku 156, že se v Moravské ulici nachází delší dobu uvázaný pes. Hlídka tedy zvíře uvolnila a následně je dopravila do útulku v Sečské ulici, kde byl pes bez evidenční známky umístěn do připraveného kotce.

Nefunkční přenosný semafor způsobil dopravní chaos

Ráno před půl šestou upozornil strážníky občan na nefunkční přenosný semafor u stavby okružní křižovatky v ulici SNP, kde v důsledku jeho poruchy jezdily automobily proti sobě, a vzhledem k tomu hrozilo nebezpečí dopravní nehody. Po příjezdu strážníků se zde již nacházeli policisté, kteří usměrňovali provoz. O závadě na světelné signalizaci byl poté vyrozuměn příslušný pracovník, jenž přislíbil sjednat nápravu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here