Traktor rozjezdil v místní části Topol soukromý pozemek

0
386
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 12. října před sedmou ráno kontaktoval strážníky obyvatel Vestce s tím, že u budovy v areálu jedné z tamních firem zaregistroval rozbitou skleněnou okenní výplň, proto pojal obavu, zda se sem někdo během uplynulé noci nevloupal. Strážníci objekt prověřili, avšak žádné z oken nejevilo známky poškození a protiprávnímu jednání nic nenasvědčovalo. Následným jednáním s oznamovatelem vyšlo najevo, že k rozbití skleněné výplně ve skutečnosti nedošlo a že situaci způsobil odraz světla, jenž v oznamovateli při pohledu na okno vzbudil dojem, že je výplň rozbitá. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Nález registrační značky na parkovišti supermarketu

V 8.27 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde byla uložena registrační značka automobilu, kterou nalezl na parkovišti zákazník prodejny. Hlídka předmět převzala a pokusila se kontaktovat jeho majitelku, což se však nepodařilo. Strážníci tedy registrační značku prozatím uložili ve služebně s tím, že v nejbližší pracovní den bude předána do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu. V podvečer téhož dne se však do služebny dostavila její majitelka, jež registrační značku vyzvedla.

Majitel si vyzvedl u strážníků nalezený občanský průkaz

Po 13. hodině oznámila na linku 156 pracovnice supermarketu v ulici SNP, že tentokrát mají v prodejně uschován občanský průkaz, jenž byl nalezen na jejich parkovišti. Hlídka i tento nález v supermarketu vyzvedla a prozatím jej uložila ve služebně, kam se později dostavil majitel a svůj doklad v pořádku převzal.

Traktor rozjezdil v místní části Topol soukromý pozemek

Ve 14.14 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do obce Topol, kde traktor bez příslušného povolení jezdil přes pozemek pronajatý místní obyvatelkou. Oznamovatel po příjezdu hlídce uvedl, že uvedený dopravní prostředek během jízdy přes soukromou plochu zanechal na určitém místě dokonce otisk pneumatiky. Strážníci následně jednali s majitelem dalšího pozemku, kde tento traktor pracoval, a ten přislíbil, že rozjetou část zeminy na sousedním pronajatém pozemku uvede do původního stavu. Protože oznamovatel toto řešení shledal jako dostačující, hlídka poté odjela.

Opilec pokřikoval v Husově ulici na kolemjdoucí lidi

Před 17. hodinou obdrželi strážníci informaci o zřejmě podnapilém muži, jenž seděl na lavičce u cyklostezky v Husově ulici, kde křičel na kolemjdoucí lidi. Strážníci informaci prověřili, avšak dotyčného zde nezaregistrovali. Při následné kontrole okolí divadla hlídka zpozorovala tohoto muže na nedaleké lavičce. Dotyčný v mírně podnapilém stavu byl nejprve hlídkou náležitě poučen, poté přislíbil, že své chování změní.

Hlasitá rodinná oslava v Topoli rušila noční klid

Ve 22.12 hodin byli strážníci opět přivoláni do obce Topol, kde tentokrát docházelo k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, jež vycházela z hřiště. Hlídka na místě jednala s odpovědnou osobou, která uvedla, že zde probíhala rodinná oslava, a znějící muziku poté vypnula. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here