Muži s poraněnou hlavou pomohla na Palackého třídě kolemjdoucí zdravotní sestra

0
457
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 23. října před půl osmou ráni bylo na linku 156 oznámeno, že v ulici SNP za nákupním centrem parkuje nákladní automobil, přestože sem vjezd zakazuje těmto vozidlům dopravní značení. Hlídka informaci prověřila, avšak zmíněný automobil zde nezaregistrovala.

Auto zkomplikovalo výjezd služebního vozidla

V 8.10 hodin byli strážníci přivoláni k budově peněžního ústavu na Palackého třídě, kde nesprávně zaparkovaný automobil komplikoval výjezd ze služební garáže. Hlídka po domluvě s přítomnými zaměstnanci banky za stěrač tohoto vozidla umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Rozsypaný štěrk na vozovce v Topolské ulici

V 9.50 hodin kontaktoval strážníky řidič s tím, že během jízdy Topolskou ulicí zaregistroval na vozovce rozsypaný štěrk. Hlídka situaci na místě prověřila a následně telefonicky kontaktovala SÚS Pardubického kraje, jejíž pracovník přislíbil, že zaměstnanci znečistění z komunikace odstraní, jakmile to bude možné.

Strážníci hasili v Husově ulici doutnající odpadkový koš

Před 14. hodinou strážníci během pochůzkové činnosti zaregistrovali u hotelu v Husově ulici doutnající odpadkový koš. Hlídka v tomto podniku obstarala vodu a nádobu na odpad řádně prolila. Díky jejímu včasnému zásahu nedošlo k žádné škodě na majetku.

Muži s poraněnou hlavou pomohla kolemjdoucí zdravotní sestra

Přibližně o hodinu později upozornil strážníky občan na to, že na parkovišti u supermarketu na Palackého třídě zaregistroval vrávorajícího, zřejmě podnapilého muže, jenž upadl na zem a zůstal ležet. Strážníci u tohoto člověka s poraněnou hlavou setrvali společně s kolemjdoucí zdravotní sestrou do příjezdu přivolané sanity, jež muže vzhledem k jeho zranění převzala do své péče.

Vozidlo znemožnilo průjezd na Tyršově náměstí

V 17.29 hodin bylo oznámeno na linku 156 nesprávné parkování automobilu na Tyršově náměstí, neboť jeho řidič při parkování neponechal dostatečný prostor vedle svého vozidla na průjezd ostatním automobilům. Před příjezdem strážníků na místo však informoval strážníky oznamovatel o tom, že zmíněný automobil odjel už pryč, proto byla hlídka odvolána.

Ke zraněnému muži U Stadionu musela přijet sanita

Krátce po třetí ráno byli strážníci přivoláni do sídliště U Stadionu, kde na parkovišti u jednoho z domů ležel na zemi neznámý muž. Vzhledem k tomu, že dotyčný přítomné hlídce uvedl bolest zad po pádu, byla na místo přivolána sanita, jež muže převzala do své péče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here