Mladík vyfasoval od strážníků za kopání do reklamní tabule v Havlíčkově ulici pokutu

0
637
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 25. řína v 19.12 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o neosvětleném automobilu, jedoucím od Heřmanova Městce přes Bylany směrem na Chrudim. Hlídka vyjela do Markovic, kde určitou dobu setrvala a monitorovala projíždějící vozidla, avšak uvedený automobil nikde nezaregistrovala. O výsledku poté vyrozuměla Policii ČR.

Mladík vyfasoval za kopání do reklamní tabule pokutu

Přibližně o půl hodiny později byli strážníci přivoláni do Havlíčkovy ulice, kde neznámí mladíci kopali do reklamní tabule. Hlídka na místě zastihla místního muže, jenž se úmyslně snažil dotyčný předmět poškodit, proto s ním jeho protiprávní jednání vyřešila na místě uložením pokuty. K poškození tabule naštěstí nedošlo.

Žena odvedla svého přítele, který se válel po zemi

Ve 20.13 hodin požádal opět o spolupráci operační důstojník Policie ČR, a to vzhledem k vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení o muži, jenž měl u autobusového nádraží v ulici Čs. armády ležet na zemi a křičet. Po příjezdu hlídky tohoto mírně podnapilého, avšak orientovaného muže odsud odvedla jeho přítelkyně.

Auto komplikovalo průjezd ulicí K Ploché dráze

O sedmnáct minut později vyjeli strážníci prověřit oznámení občana o nesprávně zaparkovaném automobilu, jenž v ulici K Ploché dráze komplikoval projetí ostatním vozidlům. Hlídka vyhledala příslušného řidiče v místním zdravotnickém zařízení a ten po vyřešení přestupku svůj automobil přeparkoval.

Vozidlo bránilo benzince v přečerpání pohonných hmot

Po 23. hodině oznámila na linku 156 pracovnice čerpací stanice v ulici Obce Ležáků, že cizí automobil, parkující v prostoru jejich stanice, brání v přečerpání pohonných hmot do zásobníků. Strážníci provedenou lustrací vozidla zjistili jeho majitele, jehož následně kontaktovali. Dotyčný uvedl, že automobil v současné době užívá jeho syn, proto jej vyrozuměl. Po chvíli se řidič dostavil na místo a vozidlo přeparkoval.

Cestující byl na vlakovém nádraží okraden o mobil

V 5.02 hodin kontaktovala strážníky pracovnice Českých drah s tím, že jednomu z cestujících byl v prostoru vlakového nádraží odcizen mobilní telefon. Strážníci kontaktovali muže, jenž uvedl, že ve chvíli, kdy odešel do vestibulu k automatu s potravinami, ponechal svůj přístroj volně položený na lavičce na nástupišti. Když se vrátil zpět, telefon na lavičce už nebyl. Hlídka tedy událost zadokumentovala a následně spisový materiál včetně kamerového záznamu z prostoru nádraží postoupila k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here