Dva zadržení zloději během jediného dne v supermarketu na Palackého třídě

0
103
Foto: Pixabay.com

V úterý 5. listopadu před půl devátou ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. Protože se přítomný podezřelý cizinec ke svému úmyslnému jednání doznal, vyřešila s ním hlídka přestupek uložením pokuty.

Stížnost na vozidlo stojící na autobusové zastávce

Přesně v devět ráno poukázal telefonicky občan na to, že v prostoru autobusové zastávky v ulici Čs. armády parkují neoprávněně osobní automobily. Strážníci informaci ověřili a na místě shledali jedno služební vozidlo, jehož řidič uvedl, že zde zastavil z důvodu neodkladného řešení záležitostí kolem probíhajících stavebních prací. Po vyřízení dopravního přestupku muž s automobilem zastávku opustil.

Strážníci hledali podomní prodejce v Jabloňové ulici

Ve 12.49 hodin byli strážníci přivoláni do Jabloňové ulice, kde se měli pohybovat podomní prodejci energií. Protože hlídka tyto lidi nezaregistrovala, kontaktovala oznamovatelku, jež uvedla, že prodejci před jejich příjezdem odešli neznámo kam. Hlídka následně prověřila okolní ulice, avšak opět s negativním výsledkem.

Zloděj zadržený na Palackého třídě zaplatil pokutu

Před půl druhou odpoledne kontaktoval strážníky pracovník ostrahy supermarketu na Palackého třídě s tím, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Jelikož se místní podezřelý muž ke svému úmyslnému jednání doznal, vyřešila s ním hlídka přestupek uložením pokuty. Zadržené zboží bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Nesprávně zaparkovaná dodávka překážela chodcům

V 18.28 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u jednoho z domů v sídlišti U Stadionu parkuje nesprávně dodávkový automobil, jenž zde brání v chůzi chodcům. Hlídka přes pracovníka příslušné firmy kontaktovala odpovědného řidiče, jenž se následně dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku vozidlo přeparkoval.

Auto bránilo v Hradební ulici ve vyjetí ze dvora

Přibližně o dvacet minut později vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Hradební ulice, kde nesprávně zaparkovaný automobil bránil muži ve vyjetí vozidlem ze dvora. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele takto zaparkovaného automobilu, jehož poté telefonicky kontaktovala. Dotyčný se po chvíli dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku své vozidlo přeparkoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here