V Pardubicích se počtvrté uskuteční cestovatelský festival

0
257
Foto: Pixabay.com

Už ve čtvrtek 7. listopadu začne v Pardubicích cestovatelský festival. Čtyřdenní akce v Kongresovém centru Paláce Atrium opět nabídne pestrou kolekci zážitků, tipů a rad z putování po celém světě. Vstupné na jednotlivé přednášky se pohybuje v rozmezí 80–195 korun; celodenní vstupenka na čtvrtek nebo pátek stojí 300 korun, na sobotu či neděli 450 korun. Lístek na celý festival se prodává za 900 korun. Vstupenky lze pořídit na stránkách www.ticketportal.cz/event, v městském informačním centru nebo na e-mailu info@rbmanagement.cz.

I letos navštíví maratón přednášek několik tisíc lidí. Bohatý program začne ve čtvrtek a pátek v 16:30 hod., o víkendu pak v 9:30 hod. Největším lákadlem zřejmě bude sobotní pořad „Zeptej se na vše o cestování a zajímavých jídlech po světě“. Jde o povídání známého kuchaře a majitele restaurací Zdenka Pohlreicha koncipované jako pásmo dotazů z publika.

Kompletní čtyřdenní nabídku včetně časového harmonogramu a mnoho poutavých fotografií lze najít na stránkách https://www.cestovatelskyfestival.cz/festival-pardubice.

Napsal: Miloš Pelikán

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here