Kdo postříkal ženě v Pardubické ulici auto zapáchající tekutinou?

0
164
Foto: Pixabay.com

Ve středu 6. listopadu v 9.55 hodin volala žena na linku 156 s tím, že v Havlíčkově ulici parkuje vozidlo před vjezdem na soukromý pozemek. Oznámení zde bylo po domluvě s oznamovatelkou vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

Nefunkční městský rozhlas v Úzké ulici

V 12.08 hodin kontaktoval strážníky muž, aby uvedl, že při zkoušce městského rozhlasu zjistil nefunkční hlásič v Úzké ulici. O věci byl vyrozuměn odpovědný pracovník městského úřadu, který přislíbil kontrolu a případnou opravu hlásiče.

Strážníci hledali v sídlišti Na Větrníku zatoulaného psa

Po 15. hodině prověřovala hlídka oznámení o volně pobíhajícím psovi v sídlišti Na Větrníku. Hlídka provedla kontrolu lokality a přilehlého okolí, avšak žádný volně pobíhající pes nebyl nalezen.

Sražená kočka na silnici v místní části Topol

O necelou půl hodinu později vyjížděla hlídka do místní části Topol, kde se měla na vozovce nacházet sražená kočka. Strážníci ji nalezli a vzhledem k tomu, že byla již uhynulá, byla následně převezena do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Kdo postříkal ženě zapáchající tekutinou auto?

V 17.14 hodin přijal operátor oznámení, v němž žena uvedla, že jí někdo neznámou zapáchající tekutinou postříkal zaparkované vozidlo. K tomu mělo dojít na parkovišti v Pardubické ulici. Strážníci na místě případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Parkovačka po upozornění občana v Topolské ulici

Následně se hlídka přesunula do Topolské ulice, kde bylo oznámeno parkování vozidla v prostoru, do kterého je vjezd zakázán dopravním značením. Oznámení bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here