Muž nalezl v Havlíčkově ulici malého chlapce. Jeho matka musela vysvětlovat, proč se dítě ztratilo

0
603
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 7. listopadu v 12.59 hodin oznámil muž na linku 156, že na Tyršově náměstí parkuje již delší dobu vozidlo značky Peugeot, které podle oznamovatele zabírá místo ostatním řidičům. Provedeným šetřením bylo zjištěno, že je vozidlo dočasně nepojízdné z důvodu poruchy. Majitelka přislíbila jeho odstranění v nejbližších dnech.

Auto parkující na místě pro zdravotně postižené osoby

Krátce před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci do Škroupovy ulice, kde mělo na parkovišti vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením neoprávněně parkovat vozidlo. Před příjezdem hlídky na místo však oznamovatel kontaktoval strážníky znovu a sdělil, že vozidlo již z parkoviště odjelo.

Muž nalezl v Havlíčkově ulici ztraceného malého chlapce

V 14.45 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém muž uvedl, že v Havlíčkově ulici nalezl ztracené malé dítě. Hlídka si na místě malého chlapce převzala. Městskou policii o chvíli později telefonicky kontaktovala matka dítěte, které byl chlapec v pořádku předán. Následně podala strážníkům k věci vysvětlení.

Osobní vozidlo parkující před soukromým pozemkem

Okolo půl čtvrté odpoledne řešili strážníci oznámení o parkování vozidla před vjezdem na soukromý pozemek v ulici S. K. Neumanna. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, která se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala. Věc byla na místě vyřešena domluvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here