Ve dvě v noci byla hlášena z Poděbradovy ulice kluzká kapalina na vozovce. Podle všeho to byla voda

0
238
Foto: Roman Zahrádka

V neděli 10. listopadu v 8.04 hodin použila žena z Chrudimi tlačítko v tísni. Do místa jejího bydliště se neprodleně dostavila hlídka a zjistila, že žena upadla v bytě a nebyla schopna sama vstát. Strážníci tedy ženě pomohli vstát a posadili ji na pohovku. Po zdravotní stránce se cítila v pořádku a lékařské vyšetření odmítla.

Pět parkovaček po upozornění občana ve Fibichově ulici

V 11.20 hodin prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování ve Fibichově ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Na Borzně byla nalezena použitá injekční stříkačka

O hodinu později převzala hlídka na Borzně nalezenou injekční stříkačku, kterou strážníci uložili do speciálního boxu a odvezli k odborné likvidaci.

Obsazené místo pro invalidu v sídlišti Na Větrníku

Ve 21.15 hodin oznámil občan na linku 156 neoprávněné parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením v sídlišti Na Větrníku. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel vozidla, který se dostavil na místo a přeparkoval. Přestupek byl vyřešen v příkazním řízení na místě.

Kluzká kapalina na vozovce v Poděbradově ulici

Krátce po druhé v noci vyjížděla hlídka do Poděbradovy ulice prověřit oznámení, že se na vozovce v blízkosti zemědělské školy nachází kluzká kapalina. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že jde pravděpodobně pouze o vodu, kapalina byla bez zápachu a mastnoty. Ohrožení bezpečnosti silničního provozu nebylo tedy na místě shledáno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here