Vulgární bezdomovec se dožadoval v Havlíčkově ulici nevybíravým způsobem cigarety

0
203
Foto: Pixabay.com

V sobotu 9. listopadu krátce před půl desátou dopoledne vyjížděla hlídka do ulice Čs. armády, kde měla podle oznámení parkovat vozidla v zákazu zastavení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

V ulici Na Valech byla nalezena registrační značka

Ihned poté hlídka převzala v ulici Na Valech nalezenou registrační značku vozidla, která byla po zadokumentování předána do oddělení ztrát a nálezů.

Stížnost na špatné parkování ve dvou ulicích v Chrudimi

Okolo desáté dopoledne prověřovala hlídka v Havlíčkově ulici oznámení o parkování vozidla, které mělo ztěžovat průjezd ostatním řidičům. Provedenou kontrolou nebylo však uvedené vozidlo nalezeno. Se stejným výsledkem odjížděla hlídka i z ulice Dr. Malíka, kde strážníci rovněž prověřovali oznámení o špatném parkování jednoho vozidla.

Vulgární bezdomovec se dožadoval po muži cigarety

V 13.43 hodin oznámil muž na linku 156, že byl v Havlíčkově ulici slovně napaden hrubými výrazy mužem, který po něm chtěl cigaretu a on mu ji odmítl dát. V muži, který požadoval cigaretu, byl zjištěn jeden z místních bezdomovců. Jelikož byl v silně podnapilém stavu, byla u něho provedena dechová zkouška s výsledkem 2,91 promile alkoholu. Následně byl tedy převezen do nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice. Sem byl muž hlídkou záhy převezen a předán personálu.

Lidem vadil po setmění velký ohňostroj na Ploché dráze

Před 21. hodinou bylo oznámeno, že je na Ploché dráze odpalován ohňostroj. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, na místě byl klid a nikdo se zde nenacházel.

V ulici Strojařů budila hlídka muže ležícího na chodníku

Ve 23.22 hodin přijal operátor městské policie oznámení o ležícím muži, který se měl nacházet na chodníku v ulici Strojařů. Hlídka jej nalezla, po probuzení se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Po zdravotní stránce se cítil v pořádku. Po jednání s hlídkou odešel do místa bydliště.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here