Žena zamkla omylem svého přítele doma do šatny. Ze zoufalství si přivolal na pomoc strážníky

0
413
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 11. listopadu v 7.53 hodin volal občan na linku 156 s tím, že v sídlišti Na Rozhledně volně pobíhá pes většího plemene. Strážníci výmarského ohaře odchytli a následně jej převezli do místního útulku.

Parkovačka za stání s autem na autobusové zastávce

Následně hlídka přejela do ulice Strojařů, kde mělo vozidlo parkovat na autobusové zastávce. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Žena upadla na podlahu a použila v nouzi tísňové tlačítko

Krátce po půl deváté ráno pomáhali strážníci ženě, která použila tísňové tlačítko. Žena upadla v bytě na zem a nebyla sama schopna vstát. Strážníci ji zvedli ze země a posadili na postel. Lékařské vyšetření žena odmítla.

Čtyři parkovačky za stání na zastávce na Palackého třídě

V 10.50 hodin přijal operátor městské policie oznámení o parkování vozidel na autobusové zastávce na Palackého třídě. Strážníci zde proto umístili za stěrače vozidel celkem čtyři výzvy.

V Rubešově ulici odchytli křížence německého ovčáka

Po půl druhé odpoledne vyjížděla hlídka do Rubešovy ulice, kde muž odchytl volně pobíhajícího psa. Strážníci křížence německého ovčáka převezli do chrudimského útulku, kde byl předán personálu.

Mladíci zaplatili strážníkům za krádež v Bille oba pokutu

V 13.51 hodin oznámil pracovník ostrahy prodejny Billa, že v prodejně zadrželi dvě osoby podezřelé z krádeže zboží. Šetřením na místě bylo zjištěno, že krádeže se dopustili dva šestnáctiletí mladíci. Jelikož se oba ke svému jednání doznali, byl s nimi přestupek krádeže vyřešen uložením pokuty.

V Čáslavské ulici hodinu uvázaný pes skončil v útulku

V 14.38 hodin se na strážníky obrátila žena, která v oznámení uvedla, že je v Čáslavské ulici za domem čp. 1161 už asi hodinu uvázaný pes. Strážníci na místě psa skutečně nalezli. Jelikož se ani v průběhu šetření k hlídce majitel nepřihlásil, byl pes převezen do místního útulku.

Řidička zablokovala svým autem vjezd do dvora domu

V 18.26 hodin oznámil muž na linku 156, že v ulici Čs. partyzánů parkuje cizí vozidlo před vjezdem do jeho domu. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, kterou se však nepodařilo kontaktovat. Po dohodě s oznamovatelem byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla.

Žena zamkla omylem svého přítele doma do šatny

Po 20. hodině řešila hlídka poněkud zvláštní oznámení, ve kterém muž uvedl, že ho jeho přítelkyně zamkla v bytě do šatny a on není schopen se odsud sám dostat. Po příjezdu hlídky na místo byl muž ze šatny již venku. Jeho přítelkyně strážníkům uvedla, že muže do šatny nezamkla úmyslně. Muž následně uvedl, že je vše již v pořádku a nežádá dalšího řešení věci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here