Hádka sousedů ve Škroupově ulici skončila zraněním jednoho z nich

0
1245
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 27. listopadu krátce před 16. hodinou prověřovali strážníci oznámení o špatném parkování vozidel v Pobřežní ulici. Provedenou kontrolou bylo zjištěno celkem sedm takto parkujících vozidel, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Zahrádkáře Na Jordánku rozčiloval náklaďák s betonem

V 16.37 hodin se na strážníky obrátil oznamovatel, který uvedl, že v zahrádkářské kolonii Na Jordánku probíhá jakási stavba, na kterou jezdí nákladní vozidla s betonem. Podle jeho sdělení mělo na místě docházet k nebezpečným situacím při vyhýbání dvou nákladních vozidel. Situaci podle něho zhoršuje špatná viditelnost v pozdních odpoledních hodinách a nedostatečná šíře příjezdové komunikace. Hlídka na místě jednala s odpovědným pracovníkem stavby, kdy bylo zjištěno, že stavba probíhá v souladu s platným stavebním povolením. Přestupkové jednání nebylo na místě zjištěno.

Hádka sousedů ve Škroupově ulici skončila zraněním

V 16.58 hodin přijali strážníci oznámení o hádce a fyzické potyčce mezi sousedy. K tomuto mělo docházet ve Škroupově ulici v domě čp. 690. Šetřením na místě bylo zjištěno, že zde skutečně došlo ke slovní rozepři mezi sousedy a ke zranění jednoho z přítomných. Muž měl poraněný palec na noze, k čemuž došlo přibouchnutím nohy ve dveřích. Celý případ byl hlídkou zadokumentován a následně bude spisový materiál předán k dořešení přestupkové komisi.

Nález odloženého batohu v ulici Čs. armády

Po 19. hodině vyjížděla hlídka do ulice Čs. armády, kde občan nalezl na lavičce odložený batoh, v němž bylo uloženo sportovní oblečení. Strážníci na místě nález převzali a po zadokumentování jej uložili do oddělení ztrát a nálezů.

Mobil nalezený U Stadionu skončil v oddělení ztrát

O pár minut později řešili strážníci další oznámení o nálezu věci, tentokrát šlo o mobilní telefon, který byl nalezen v sídlišti U Stadionu. I v tomto případě byl nález zadokumentován a předán do oddělení ztrát a nálezů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here