Muž napadl v Revoluční ulici svoji přítelkyni. Případ půjde před komisi

0
123
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 28. listopadu krátce po deváté ráno vyjížděla hlídka na Palackého třídu, kde v bytě upadl na zem muž, který nebyl schopen vstát, a to ani s pomocí své manželky. Strážníci mu tedy pomohli vstát ze země. Muž neměl žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítl.

Neoprávněné parkování vozidla na autobusové zastávce

V 11 hodin dopoledne oznámil muž na linku 156 parkování vozidla na autobusové zastávce na Palackého třídě. Oznámení zde bylo tedy vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Sedm parkovaček po upozornění občana v Pobřežní ulici

Následně se hlídka přesunula do Pobřežní ulice, odkud bylo oznámeno špatné parkování vozidel. Provedenou kontrolou zde bylo nalezeno celkem sedm vozidel, za jejichž stěrače byly umístěny výzvy.

Strážníci hledali v Medlešicích dva zaběhnuté psy

Před půl druhou odpoledne přijali strážníci oznámení o dvou volně pobíhajících psech v místní části Medlešice. Hlídka provedla kontrolu dané lokality, avšak žádné volně pobíhající psy tady nenašla.

Muž napadl v Revoluční ulici svoji přítelkyni

Ve 14.20 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy jejím přítelem v Revoluční ulici. Hlídka na místě kontaktovala oznamovatelku, se kterou případ zadokumentovala. Spisový materiál bude následně předán k dořešení přestupkové komisi.

Chybné parkování automobilu v křižovatce ulic

O chvíli později řešili strážníci oznámení o špatném parkování vozidla v křižovatce ulic Sladkovského a Svěchyňova. I zde byla na vozidlo umístěna výzva pro nepřítomného řidiče vozidla.

Upozornění na nesprávné parkování na Masarykově náměstí

O půl hodiny později vyjížděla hlídka k dalšímu oznámení o špatném parkování, tentokrát mělo na Masarykově náměstí vozidlo parkovat na vodorovném dopravním značení. Oznámení bylo opět vyřešeno umístěním výzvy za stěrač vozidla.

Žena zaplatila pokutu za obsazení místa pro invalidu

V 17.23 hodin přijal operátor oznámení o parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. Šlo o parkovací místo na Palackého třídě u domu čp. 67. Prostřednictvím lustrace byla zjištěna majitelka vozidla, která se dostavila na místo a vůz přeparkovala. Přestupek byl s ženou vyřešen uložením pokuty.

Obsluha herny se nemohla zbavit otravného hosta

Ve 22.20 hodin oznámila obsluha herny v Havlíčkově ulici, že zde mají problém s jedním z hostů, po kterém chtěli, aby hernu opustil, ale muž to odmítal. Strážníci na místě zjistili, že jde o muže z Lukavice. Po jednání s hlídkou z herny odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here