Narušitelé nočního klidu vyhrožovali ve Štěpánkově ulici sousedům ublížením na zdraví

0
220
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 1. prosince v 18.09 hodin informoval strážníky občan o tom, že na silničním obchvatu města u sjezdu do Medlešic zaregistroval na vozovce ležící rozbitý sádrokarton. Hlídka shledala, že jde v tomto případě o rozježděné ztrouchnivělé dřevo, jež z komunikace odstranila.

Blikající světlo ze sídliště Na Větrníku vyvolalo obavy

Ve 20.10 hodin se na strážníky obrátil obyvatel Slovenské ulice s tím, že z okna svého domu zahlédl již během odpoledne u jednoho z domů v sídlišti Na Větrníku blikající okno a pojal tedy podezření, zda tímto způsobem nevolá o pomoc například senior, jenž za tímto oknem možná žije. Hlídka vyjela k uvedenému domu, kde zjistila, že v příslušném okně blikal v nepravidelném intervalu světelný vánoční řetěz. O zjištěných skutečnostech byl oznamovatel následně vyrozuměn.

Narušitelé nočního klidu vyhrožovali ublížením na zdraví

Ve 22.56 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v jednom z domů ve Štěpánkově ulici dochází k rušení nočního klidu hlasitým hovorem, vycházejícím z tamního bytu. Oznamovatelka dále uvedla, že se s přítelem snažili jeho obyvatele požádat o klid, avšak bylo jim vyhrožováno ublížením na zdraví. Hlídka následně kontaktovala obyvatele uvedeného bytu i jejich přítomnou návštěvu, aby událost zadokumentovala. Spisový materiál bude následně postoupen k dořešení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

Parkovačka po upozornění občana v sídlišti Na Větrníku

Krátce před jednou hv noci byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde u konkrétního domu parkoval automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka tedy za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here