Za dveřmi je další setkání se starostou Chrudimě Pilným. Zájem občanů o tyto schůzky nepolevuje

0
297
Snímek ze setkání s občany v Galerii Muzea, na které vedle starosty města Františka Pilného dorazil poprvé i místostarosta Aleš Nunvář. (Piráti). Foto: Dagmar Novotná

Další setkání starosty města Františka Pilného (ANO 2011) s občany, které pravidelně organizuje už několik let městský zastupitel Richard Herbst (nezávislý za ANO 2011), se uskuteční ve středu 4. prosince od 17 hodin v Galerii chrudimského Muzea.

Obyvatelé Vlčí hory si stěžují na některé úředníky

V poslední době se tato setkání těší velkému zájmu lidí a Galerie bývá zpravidla zaplněna do posledního místa. Podle vyjádření přítomných občanů se atmosféra s novým volebním obdobím v Chrudimi uvolnila a lidé přestali mít strach o některých věcech mluvit. „Dříve jsme se obávali msty ze strany některých lidí na radnici,“ uvedla pro Noviny Chrudim žena, jež si nepřeje být jmenována, ale redakce její totožnost zná. Možná i proto se na poslední setkání dostavili hned tři obyvatelé ulice na Vlčí hoře, aby upozornili na jednání některých městských úředníků, s jejichž prací nejsou dlouhodobě spokojeni, a vznesli konkrétní připomínky. Mezi nejskloňovanější patřila přitom jména Kopecký, Klimek a Pecina. Starosta si vše pečlivě zapsal a uvidíme, s jakou přijde odpovědí na příští setkání.

Věřím, že se budeme setkávat i v roce 2020, říká Herbst

„Z dosavadních ohlasů jsem nabyl přesvědčení, že tato setkání plní svůj účel. Lidé mají možnost potkat se se starostou a diskutovat s ním o dění v Chrudimi. Stejně tak se jim průběžně dostává informací, jak vedení našeho města řeší problémy, které s sebou přináší život. Věřím proto, že se budeme setkávat i v roce 2020 a budeme se na vás spolu se starostou těšit,“ vzkazuje zastupitel a pořadatel těchto setkání Richard Herbst.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here