Pacient s poraněnou hlavou odmítl hospitalizaci v Chrudimské nemocnici

0
276
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 4. prosince trátce před půl třetí odpoledne prověřovala hlídka oznámení o špatném parkování u Muzea v Široké ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Odchycený kříženec labradora skončil v psím útulku

V 15.26 hodin oznámila žena na linku 156, že v ulici Generála Uchytila odchytla volně pobíhajícího psa. Strážníci si psa převzali a převezli jej do místního útulku. Šlo o křížence labradora černé barvy.

Problém s vozidlem na parkovišti u nemocnice

Následně se hlídka přesunula do Václavské ulice, kde měl být na parkovišti u nemocnice problém s parkujícím vozidlem. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že se vozidlo zde již nenachází.

Otravný dým ze zahrádkářské kolonie Na Rozhledně

V 16.10 hodin přijali strážníci oznámení, ve kterém oznamovatel uvedl, že je v sídlišti Na Rozhledně cítit dým, který vychází z nedaleké zahrádkářské kolonie. Strážníci nalezli dům, odkud dým vycházel, nikdo zde však nebyl zastižen. Podle vyjádření sousedů k tomuto dochází opakovaně, a to špatným postupem při přikládání do kamen. V následujících dnech bude tedy učiněn pokus o kontaktování majitele.

Od nádraží měl ujíždět v autě údajně podnapilý muž

Před 17. hodinou vyjížděli strážníci do ulice Čs. armády, kde měl od nádraží odjíždět s vozidlem údajně opilý muž. Provedenou kontrolou nebylo vozidlo však nalezeno.

Automobil bránil v Sokolovské ulici vjezdu na pozemek

V 20.13 hodin se na strážníky obrátila žena s tím, že před vjezdem na její pozemek v Sokolovské ulici parkuje neznámé vozidlo, které jí brání ve vjezdu na pozemek. Prostřednictvím lustrace byl zjištěn majitel uvedeného vozidla, se kterým bylo následně telefonicky hovořeno. Přislíbil, že zajistí přeparkování vozidla. K vozu se dostavila žena z Orle, která přeparkovala a uvolnila tak vjezd na pozemek.

Pacient s poraněnou hlavou odmítl hospitalizaci

V 21.26 hodin oznámil lékař z oddělení chirurgie, že z nemocnice odešel pacient s poraněním hlavy, který nevyčkal na výsledky vyšetření. Muž by neměl být ohrožen na životě, přesto by bylo podle lékaře vhodné, aby byl muž v nemocnici hospitalizován na pozorování. Hlídce se podařilo muže zastihnout v místě jeho bydliště, strážníkům však sdělil, že se do nemocnice nevrátí. O tom byl lékař zpětně vyrozuměn.

Ke zraněnému opilému bezdomovci musela jet sanita

V 23.30 hodin vyjížděla hlídka do ulice Dr. Milady Horákové, kde měl u silnice ležet opilý muž. Na místě bylo zjištěno, že jde o jednoho z místních bezdomovců. Jelikož se muž při pádu na zem uhodil do hlavy, byla na místo přivolána sanita, jejíž posádka muže převezla k dalším vyšetřením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here