Strážníci hasili na Palackého třídě doutnající odpadkový koš. Žena jim přispěchala na pomoc s kbelíkem vody

0
206
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 5. prosince krátce před osmou ráno vyjížděli strážníci na Palackého třídu, kde mělo na autobusové zastávce parkovat vozidlo. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Na Palackého třídě doutnal za bílého dne odpadkový koš

Do stejné ulice se strážníci vrátili krátce po půl jedné odpoledne, kdy zde měl doutnat odpadkový koš. S pomocí ženy, která strážníkům poskytla kbelík s vodou, byl koš uhašen. Došlo zde zřejmě k zahoření papíru od nedopalku cigarety.

Ženě někdo ukradl v poliklinice tašku se stolní lampičkou

V 14.00 hodin volala žena na linku 156 s tím, že jí byla z vestibulu polikliniky odcizena taška, ve které měla zakoupenou stolní lampičku. Na místě žena strážníkům uvedla, že si tašku na lavičce zapomněla, a když se po chvíli do vestibulu vrátila, taška zde už nebyla. Strážníci na místě případ zadokumentovali a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Na staveništi v ulici V Hliníkách měly děti lézt po stavbě

Po půl čtvrté odpoledne řešili strážníci oznámení, ve kterém bylo uvedeno, že v ulici V Hliníkách lezou na staveništi děti po stavebním materiálu. Oznamovatelka měla obavu, aby nedošlo k jejich zranění. Provedenou kontrolou nebyly však žádné děti na místě nalezeny.

Hlídka vykázala z Chrudimské nemocnice bezdomovce

V 22.40 hodin vyjížděla hlídka do Chrudimské nemocnice, kde měl ve vestibulu sedět podnapilý muž, který zde měl pokřikovat po kolemjdoucích. V muži byl zjištěn jeden z místních bezdomovců, který byl po jednání s hlídkou z místa vykázán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here