Hlasitá hádka mladého páru v parčíku u hotelu Central budila v noci spoluobčany

0
170
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 7. prosince v 7.37 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, kde ležel na trávníku neznámý muž. Hlídka v něm po probuzení zjistila muže z Čepí, jenž následně sám, v mírně podnapilém stavu, avšak orientovaný, odešel pryč.

Muž a žena odmítali z nemocnice kvůli porodu odejít

Po deváté ráno oznámila na linku 156 pracovnice Chrudimské nemocnice, že se ve čtvrtém patře budovy bezdůvodně zdržuje bezdomovec a odmítá objekt opustit. Strážníci na místě zastihli muže a ženu, kteří sdělili, že zde společně vyčkávají na porod přítelkyně přítomného muže. Hlídka tuto informaci ověřila a následně odjela.

Nalezená platební karta v chrudimském supermarketu

V 15.44 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do ulice SNP, kde byla v supermarketu nalezena platební karta. Hlídka tento předmět převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Kdo zvonil po večerce na zvonek ženy a nadával jí?

Po 22. hodině požádala o příjezd strážníků obyvatelka Husovy ulice, jelikož na její domovní zvonek zvonil neznámý muž, jenž byl sprostý a bezdůvodně jí nadával. Hlídka tohoto člověka na uvedeném místě ani nikde v okolí nezaregistrovala.

Hlasitá hádka mladého páru v parčíku u hotelu Central

Devět minut po půlnoci bylo oznámeno na linku 156, že je na neurčeném místě v Husově ulici, pravděpodobně v parčíku u hotelu, slyšet křik muže a ženy. Po příjezdu strážníků byl však v ulici klid, avšak následně vyšlo najevo, že zde došlo ke slovní rozepři mezi mladým mužem ze Slatiňan a jeho přítelkyní. Hlídka tento odcházející pár poučila a poté odjela.

Otevřené dveře u dodávky v sídlišti Na Větrníku

V 00.38 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde se nacházel zaparkovaný dodávkový automobil s otevřenými zadními i bočními dveřmi a v jeho okolí se nikdo nezdržoval. Hlídka ve spolupráci s oznamovatelem zjistila majitele tohoto auta, avšak jeho firmu se následně nepodařilo kontaktovat, proto strážníci vozidlo uzavřeli a řidiči ponechali za stěračem písemnou informaci.

Dopravní přestupek taxikáře na Resselově náměstí

Před druhou hodinou v noci a následně také v 03.08 hodin poukázal občan telefonicky na to, že v prostoru Resselova náměstí parkuje vozidlo taxislužby v místě s vodorovným dopravním značením, konkrétně na pruzích bílé barvy. V prvním případě tento automobil strážníci během příjezdu nezaregistrovali, ve druhém dopravní přestupek vyřešili s přítomným řidičem na místě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here