V chrudimském kině se objeví Ženská na vrcholu

0
104

V Chrudimi se blíží další dopolední promítání pro seniory. Městské kino pro ně ve čtvrtek 12. prosince zahraje veleúspěšnou romantickou komedii Ženská na vrcholu. Začátek projekce je v 10 hodin. Lístek stojí 60 korun, k dostání je na odkazu www.kinochrudim.cz. Pozor, ve chvíli, kdy vznikaly tyhle řádky, by na spočítání volných sedadel stačily prsty jedné ruky.

Trochu svérázná svobodná matka, majitelka bio kavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách. Chce se tak vyhnout svému citovému problému. Díky roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde potkává dva muže ‒ ač o žádné seznamování opravdu nestojí.

Nesourodá partička v kraji sněhem zavátém

Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým jeho bratr (Marek Němec): vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce, a rodina musí být přece pohromadě!

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Totalfilm.cz
Zdrpj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here