Z poštovní schránky v Družstevní ulici vypadávala korespondence na zem

0
716
Foto: Pixabay.com

V úterý 17. prosince v 11.12 hodin bylo oznámeno na linku 156, že na jedné z místních okružních křižovatek z projíždějícího automobilu vytekl na vozovku beton. Hlídka informaci ověřila a následně vyrozuměla příslušného pracovníka SÚS Pardubického kraje, jenž přislíbil, že jejich pracovníci znečistění bezodkladně z křižovatky odstraní.

Zablokovaný výjezd z garáže ve Víta Nejedlého

Před 13. hodinou byli strážníci přivoláni do sídliště Víta Nejedlého, kde u budovy střední školy parkoval nesprávně automobil, jenž bránil majiteli přilehlé garáže ve vyjetí vozidlem. Hlídka tedy po domluvě s oznamovatelem umístila za stěrač zmíněného vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Komu vadil dým z komína v Gorkého ulici?

V 15.20 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že v zahrádkářské kolonii v Gorkého ulici někdo ze zahrádkářů zřejmě spaluje odpad. Hlídka informaci prověřila, avšak v kolonii nikoho nezastihla. V jedné z chatek se uvnitř sice topilo, ale dým vycházející z komína nijak nezapáchal.

Z poštovní schránky vypadávala korespondence na zem

V 17.09 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Družstevní ulice, kde poté, co žena vhodila pohledy do poštovní schránky, veškerá korespondence uložená uvnitř schránky vypadla na zem. Hlídka po příjezdu na místo kontaktovala příslušnou pracovnici pošty. Ta strážníky požádala, aby vysypaný obsah schránky vyzvedli a dopravili jej do budovy pošty na Resselově náměstí s tím, že poškozenou poštovní schránku nechá následně opravit. Hlídka její žádosti vyhověla a veškerou korespondenci dopravila na smluvené místo, kde ji předala přítomné poštovní pracovnici.

Zadržená zlodějka v prodejně se sportovním zbožím

O deset minut později bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že v prodejně se sportovním vybavením v ulici SNP došlo ke krádeži zboží. Protože přítomná podezřelá žena ze Slatiňan se ke svému úmyslnému jednání doznala, hlídka s ní vyřešila přestupek proti majetku uložením pokuty. Zadržené oblečení bylo v pořádku vráceno zpět do prodeje.

Nebezpečně ležící osoby na výpadovce do Slatiňan

Přesně v 18 hodin upozornil řidič strážníky na to, že během jízdy z Chrudimi do Slatiňan zpozoroval u silnice nebezpečně ležící tři osoby, jež nebyly ve tmě téměř vidět. Hlídka prověřila celou trasu, kudy oznamovatel projížděl, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here