Skupinka mládeže, která čekala na opěrné zdi v Klášterních zahradách na ohňostroj, musela dolů

0
650
Ohňostroj v Klášterních zahradách. Foto: Kodl Cr

Ve středu 1. ledna po sedmé ráno bylo na linku 156 oznámeno, že v Široké ulici leží na chodníku muž. Hlídka v něm po probuzení zjistila místního obyvatele, jenž byl zdravotně v pořádku a sám odešel pryč.

Zaběhnutý německý ovčák v ulici Vítězství

V 15.35 hodin byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde v ulici Vítězství volně pobíhal německý ovčák. Hlídka po příjezdu na místo obdržela informaci, že zvíře odběhlo neznámo kam, zřejmě do obce Orel.

Muž postávající u restaurace Kateřina měl napadat lidi

O dvacet minut později kontaktovala strážníky žena s tím, že u restaurace v Havlíčkově ulici postává podnapilý muž, jenž křičí a napadá přítomné lidi. Hlídka následně prověřila uvedené místo i okolí tohoto podniku, avšak s negativním výsledkem.

Mládež čekající na zdi v zahradách na ohňostroj

V 16.55 hodin zpozoroval operátor městské policie prostřednictvím městského kamerového systému skupinku mládeže, jež postávala přímo na opěrné zdi Klášterních zahrad. Strážníci následně tyto mladé lidi kontaktovali. Ti uvedli, že ze zdi hodlali sledovat nadcházející ohňostroj. Protože k poškození majetku jejich jednáním nedošlo, hlídka je ze zdi vykázala.

Pes volně pobíhající v Malecké ulici putoval do útulku

V 18.59 hodin vyjeli strážníci do Malecké ulice, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka zvíře převzala a poté je dopravila do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce.

Štěkající psi v Koželužské ulici prý obtěžují sousedy

Před půl jednou v noci bylo oznámeno prostřednictvím linky 156, že na dvoře jednoho z domů v Koželužské ulici v noci dlouhodobě štěkají psi a ruší tím noční klid. Strážníci informaci prověřili, avšak shledali, že zvířata umístěná u domu štěkají pouze v případě, když se k pozemku jejich majitelů přiblíží chodec, či nějaké zvíře. Hlídka v tomto případě protiprávní jednání neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here