Do restaurace Kateřina vešel muž se zakrvácenou hlavou. Přijela k němu záchranka

0
235
Foto: Roman Zahrádka

V úterý 7. ledna v 11.27 hodin oznámil muž na linku 156 neoprávněné parkování vozidel na místech vyhrazených pro osoby se zdravotním postižením na parkovišti na Masarykově náměstí. Provedenou kontrolou zde byla nalezena dvě taková vozidla, na která byly umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Dvě auta naproti sobě zneprůjezdnila Havlíčkovu ulici

Krátce po půl druhé odpoledne řešili strážníci na základě oznámení špatné parkování v Havlíčkově ulici. Zde měla naproti sobě stát dvě vozidla, která v místě ztěžovala průjezd ostatním vozidlům. V průběhu řešení události se k vozidlu dostavil řidič jednoho z nich a ihned přeparkoval, čímž byla plně obnovena průjezdnost.

Muž s krvavou ránou na hlavě vešel do restaurace

V 19.13 hodin přijal operátor městské policie oznámení, v němž zaměstnanec restaurace v Havlíčkově ulici uvedl, že do prostor restaurace přišel muž s krvavým zraněním na hlavě. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že jde o muže ze Slatiňan, který si zranění přivodil sám pádem na zem. Muže si vzápětí převzala posádka záchranky, kterou na místo přivolala obsluha restaurace.

Žena napadla v ubytovně svého spolubydlícího

Následně se hlídka přesunula do ubytovny v Moravské ulici, kde mělo dojít k fyzickému napadení muže. Ten hlídce uvedl, že byl fyzicky napaden ženou, se kterou bydlí v jednom pokoji. Dále uvedl, že před příjezdem hlídky se se ženou již usmířili a po hlídce nic dalšího nežádal.

Muž z Medlešic upadl na podlahu a nebyl schopen vstát

Po 21. hodině vyjížděla hlídka do Medlešic, kde v bytě upadl na podlahu muž. Jelikož nebyl schopen vstát, použil tísňové tlačítko. Strážníci tedy pomohli muži vstát ze země a posadili jej na invalidní vozík. Dotyčný neměl žádná viditelná zranění a možnost lékařského vyšetření odmítl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here