Oáza Srdce v Horním Bradle zve na vyprávění o Íránu a léčebný kurz zaměřený na oči

0
1167

Ve vzdělávacím a meditačním centru Oáza Srdce je pro širokou veřejnost připraveno několik poutavých akcí. Na své si přijdou děti i dospěláci, dále příznivci jógy, ženy, které touží po relaxaci a odpočinku, zájemci o fotografie a vyprávění z cest a také ti, kdo se rádi hýbou.

V pátek 17. ledna v 17 hodin začne v centru cestopisná přednáška o Íránu, desáté nejbohatší zemi na turistické atrakce. Prostřednictvím fotografií a mluveného slova poznáte památky uvedené na seznamu světového dědictví UNESCO, ruiny starověké Persepole, tamní muzea a magickou Perskou říši. Vstupné je dobrovolné.

Důležité upozornění: Oznamte předem svou účast na přednášce na e-mailu oazasrdce@post.cz či mobilu 721 201 990. Příště se můžete těšit na Peru, Čínu, Austrálii či Mongolsko.

Ve dnech 23. až 26. ledna se v hornobradelském centru uskuteční skupinový léčebný pobyt „Co (jak) vidíte?“. Dozvíte se, jak můžete pracovat na zlepšení svého zraku a také jak lze vidět svou situaci a sebe sama jiným pohledem. Cílem je uvolnit a zrelaxovat oči a hledat další možnosti vnímání a přijímání světa.

Zájemci, neváhejte s přihlášením! Kurz je určen maximálně pro pět osob. Začne ve čtvrtek v 18 a skončí v neděli ve 14 hodin. Přihlášky eviduje a na dotazy odpoví Zdenka Kazdová na e-mailu zdenkakazdova@seznam.cz či telefonu 608 979 079.

Napsal: Miloš Pelikán

Video: Stanislav Pastucha
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here