Kdo havaroval v Čáslavské ulici a poškodil tady svodidla? Vyšetřuje to policie

0
509
Na neutěšenou každodenní situaci v Čáslavské ulici má výrazný dopad těžká nákladní doprava. Foto: Roman Zahrádka

V úterý 14. ledna v 8.15 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v ulici Obce Ležáků leží na silnici uhynulá kočka. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a následně je dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

Nesprávně parkující auta v zákazu vjezdu u Muzea

Před 16. hodinou byli strážníci přivoláni k Muzeu v Široké ulici, kde parkovalo nesprávně několik automobilů v zákazu vjezdu a na chodníku. Hlídka s většinou přítomných řidičů vyřešila dopravní přestupky na místě a na jedno vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Pět parkovaček po upozornění v ulici Přemysla Otakara

V 17.38 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech, které stály v ulici Přemysla Otakara na chodníku. Hlídka tady za stěrače těchto pěti vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Kdo havaroval v Čáslavské ulici a poškodil svodidla?

Po 19. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Čáslavské ulice, kde občan na vozovce zpozoroval hlínu a skvrnu neznámého původu, zřejmě uniklé provozní kapaliny z automobilu, a pojal tedy podezření, že zde došlo k dopravní nehodě. Hlídka na místě zaregistrovala i poškozená silniční svodidla a lampu veřejného osvětlení, proto na místo přivolala hlídku Policie ČR, jež událost převzala do své kompetence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here