Osm mladíků mělo šňupat ve vestibulu vlakového nádraží nějakou drogu

0
504
Foto: Pixabay.com

V pátek 17. ledna krátce před polednem kontaktoval strážníky občan s informací, že v ulici Na Sádkách napadají dva muži ženu. Strážníci na místě zastihli muže a ženu, kteří shodně uvedli, že mezi nimi došlo ke slovní rozepři ohledně financí. Protože ke vzájemnému fyzickému napadení nedošlo a ani jeden z nich si nepřál ve věci dalšího šetření, hlídka následně odjela.

Parkovačka za stání na zeleni ve Fibichově ulici

V 11.58 hodin byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde u jednoho z domů parkoval automobil na zeleni a navíc v místě, kam zakazuje vjezd dopravní značka. Hlídka na vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Kdo tloukl na dveře bytu v sídlišti Na Větrníku?

Před 15. hodinou požádal telefonicky o pomoc strážníky obyvatel sídliště Na Větrníku, protože na dveře jeho bytu tloukl rukou neznámý člověk. Hlídka prověřila celou budovu, avšak u dveří oznamovatele nikoho nezastihla.

Odhozené injekční stříkačky u nákladové rampy prodejny

V 15.15 hodin požádali strážníky o spolupráci policisté, neboť vzhledem k vytížení vlastních hlídek nemohli sami prověřit oznámení o odložených injekčních stříkačkách u nákladové rampy prodejny v Husově ulici. Strážníci tyto předměty na místě vyzvedli a následně je předali k odborné likvidaci.

Zaparkované auto s otevřenými dveřmi v Koželužské ulici

V 17.02 hodin upozornil strážníky občan na to, že se v Koželužské ulici nachází zaparkovaný automobil s otevřenými dveřmi, v jehož okolí se nikdo nenachází. Po příjezdu strážníků se k vozidlu dostavil jeho majitel, jenž automobil řádně zajistil. Hlídka poté odjela.

V chrudimském supermarketu kradla „známá firma“

V 18.17 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové došlo ke krádeži zboží. Po příjezdu strážníků se muž podezřelý ze spáchání přestupku proti majetku v této prodejně již nenacházel. Podle sdělení ostrahy hypermarketu se však jednalo o jim známého muže, jenž se v jejich prodejně opakovaně dopouštěl protiprávního jednání již v minulosti. Hlídka tedy událost zadokumentovala, a jakmile obdrží příslušný kamerový záznam z hypermarketu, postoupí spisový materiál k dořešení přestupkové komisi při Městském úřadu Chrudim.

Osm mladíků mělo šňupat ve vestibulu nějakou drogu

O několik minut později vyjeli strážníci na základě telefonického upozornění do ulice Čs. armády, kde ve vestibulu vlakového nádraží mělo posedávat asi osm mladíků, kteří šňupají nějakou drogu. Hlídka na místě zastihla tři osoby, které však drogy právě neužívaly. O těchto lidech, i o jejich možném užívání drog, informovali strážníci následně Policii ČR.

Kamery zachytily noční rvačku před klubem Inferno

V 02.23 hodin zpozoroval operátor městské policie prostřednictvím městského kamerového systému, že před hudebním klubem v ulici Obce Ležáků došlo k fyzickému napadení, proto k podniku vyjeli neprodleně strážníci. Ti po příjezdu přivolali záchranku, aby napadenému muži poskytla lékařské ošetření. Protože se možní pachatelé napadení na místě již nenacházeli, hlídka vyzvala k podání vysvětlení kamarádky napadeného muže i svědky události. Po zadokumentování bude věc předána k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here