K muži se přidalo v ulici Čs. armády štěně jezevčíka. Skončilo v kotci psího útulku

0
547
Foto: Pixabay.com

V pondělí 20. ledna po osmé ráno byli strážníci přivoláni do Lázeňské ulice, kde měly parkovat automobily takovým způsobem, že učinily ulici neprůjezdnou. Během příjezdu hlídky v projetí uvedenou ulicí nic nebránilo a žádné vozidlo netvořilo překážku silničního provozu.

Osm parkovaček po upozornění ve Filištínské ulici

Ve 12.20 hodin obdrželi strážníci upozornění o nesprávně zaparkovaných automobilech ve Filištínské ulici. Hlídka informaci prověřila a následně za stěrače osmi automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

K muži se přidalo v ulici Čs. armády štěně jezevčíka

V 17.15 hodin vyjeli strážníci do ulice Čs. armády, kde se k procházejícímu muži přidal volně pobíhající pes, jehož majitel se nikde v okolí nenacházel. Hlídka od oznamovatele převzala štěně jezevčíka, jež následně umístila do připraveného kotce v útulku v Sečské ulici.

Parkovačka po upozornění občana v Malecké ulici

V 19.54 hodin bylo oznámeno na linku 156, že v Malecké ulici parkuje automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka tedy na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Kdo zvonil na domovní zvonek ženy v Moravské ulici?

Krátce po 21. hodině požádala o příjezd strážníků do Moravské ulice tamní obyvatelka, neboť na její domovní zvonek v tuto dobu někdo zvonil. Hlídka u domu ženy, ani v jeho okolí nikoho nezastihla.

Strážníci se pokoušeli v Koželužské ulici odchytnout psa

Ve 22.07 hodin kontaktovala strážníky žena s tím, že u dětského hřiště v Koželužské ulici volně pobíhá pes. Strážníci se po příjezdu pokusili zvíře odchytnout, což se ale nepodařilo, protože pes přeskočil plot na pozemek nedalekého rodinného domu. Jeho obyvatele se však nepodařilo hlídce kontaktovat. Věc bude předmětem dalšího šetření.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here