Stačily by sedmimílové boty?

0
664

Snažíme se vás informovat o co nejvíce kulturních akcích, které se na Chrudimsku odehrávají. Zároveň je naší ambicí zveřejňovat pozvánky či anonce v přehledné časové posloupnosti a několik dní předem. Ale máme problém!

Autor těchto řádků nedokáže odhadnout, KDY v Novinách Chrudim zveřejnit pozvánku na čtvrteční promítání pro seniory, aby si zájemce ještě mohl koupit či rezervovat lístek. V poslední době na tyhle dopolední projekce bývají vykoupena či zabukována všechna místa až týden dopředu. A chystat v téhle situaci tip na návštěvu kina není pro novináře zrovna povzbudivé…

Ještěže existuje šance, že někdo na poslední chvíli zruší svou rezervaci, a šťastlivec u pokladny se zaraduje. Aspoň tahle informace, byť banální až běda, dává článku opodstatnění a čtenářovi malou naději! Ale stejně v redaktorově duši zůstává pocit viny za „zvětralý“ článek. A ptá se sám sebe: Herdek, jak rychle mám běhat v internetové džungli, abych v optimální chvíli našel zajímavou akci a správně odhadl, kdy o ní informovat v našich novinách? Stačily by mi vůbec sedmimílové boty?

Napsal: Miloš Pelikán

P. S. Příští kino pro seniory se koná ve čtvrtek 30. ledna. Od 10 hodin se hraje česká komedie „Šťastný nový rok“ a je nepřekvapivě vyprodáno. Tož tak.

Video: Totalfilm.cz
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here