Chrudimskou nemocnici opustila svévolně starší pacientka. Hlídka ji zastihla na silnici do Vlčnova

0
471
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 26. ledna v 8.34 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde parkoval automobil v místě s vodorovným dopravním značením žluté barvy. Hlídka na toto vozidlo umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

V ulici Obce Ležáků se propadl kanálový poklop

O několik minut později obdrželi strážníci telefonické oznámení o propadlém kanálovém poklopu nedaleko železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků. Po příjezdu strážníků se už na místě nacházeli policisté, kteří poklop usadili do patřičné polohy. Protože kanálová šachta byla mírně propadlá, hlídka informaci zanesla do knihy závad.

Stížnost na vylepené plakáty v sídlišti Na Větrníku

V 9.32 hodin byli strážníci přivoláni do jednoho z domů v sídlišti Na Větrníku, neboť v této budově během uplynulých dnů někdo bez povolení vylepil reklamní letáky. Hlídka provedeným šetřením shledala, že reklamní letáky umístil na rozvaděče jejich majitel, a proto v uvedené věci protiprávní jednání neshledala.

Na Borzně se obnažovala a močila bezdomovkyně

Před 15. hodinou kontaktovala strážníky žena s tím, že se před obchodním centrem na Borzně zdržují dva bezdomovci, z nichž žena se obnažuje a vykonává zde potřebu. Po vyřešení přestupku hlídka odsud tyto lidi vykázala.

Nemocnici opustila svévolně pacientka. Našli ji na silnici

V 15.08 hodin požádala strážníky o pomoc zdravotní sestra z Chrudimské nemocnice, protože jejich zařízení svévolně opustila starší pacientka, jež nebyla ohrožena na životě, avšak potřebovala lékařskou péči. Hlídka na základě této žádosti prověřila okolí zdravotnického zařízení a dotyčnou ženu zastihla na silnici vedoucí do Vlčnova. Následně byla pacientka dopravena strážníky zpět do nemocnice, kde byla předána do péče personálu.

Uhynulá kočka u kruhové křižovatky v ulici SNP

V 19.03 hodin bylo oznámeno na linku 156, že u okružní křižovatky v ulici SNP leží na vozovce uhynulá kočka. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a dopravila do veterinární kliniky k odborné likvidaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here